Yüsra Geyik dikkat çeken açıklamalarda bulundu

FBO

Global Mod
Global Mod
Yüsra Geyik dikkat çeken açıklamalarda bulunduKanal D ekranlarında yayınlanan ‘Arka Sokaklar’ dizisinde 15 yıl süresince ‘Zeliha’ karakterine hayat veren Yüsra Geyik, geçtiğimiz haziran ayında diziden ayrılmıştı. Ardından ‘Camdaki Kız’bile kabile gösteren oyuncu, geçtiğimiz aylarda Cihangir’dahi tek mekandan çıkarken görüntülenmişti.

Gazetecilerin, “Yüsra Hanım Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllar oynadınız Zeliha karakterinde. İnsanlar sokakta Zeliş niteleyerek sesleniyor mu?” sorusunu Geyik; “Tabii ki, onu yıkmak biraz zor sanırım. Aslında fena olumsuzlama, tahmin ettiğimden henüz kolay alıştılar. Ama tek kitleyi Zeliş dışına anlamak zor sayı şey, duyuyorum ‘Dönmeyecek misin, niye dönmüyorsun?’ niteleyerek soruyorlar. İnsanların öyle tek beklentisi tabii ki dahi var, zira sayı alıştıkları tek şeydi o. Ama henüz güzel şeyler yapmak lazım ki o zihinleri tazelemek için, onu yıkabilmek için uğraşıyoruz. 11 sezon inanılmaz, kendime şaşırıyorum. ‘Arka Sokaklar’la büyüdüm resmen” şeklinde yanıtlamıştı.

Muhabirlerin, “Yüsra Hanım sevi hayatınıza soğukluk istiyoruz, sizi hep tek başınıza görüyoruz. Hayatınızda akraba olur mu?” sorusuna ise “Bu işler kısmet biraz, benim elimde olan tek şey olumsuzlama. Bir henüz söylüyorum kısmet, inanın ki yetişkin dahi konuşmak istemiyorum ama sosyal medyada sayı bile tercih etmem paylaşmayı gibi geliyor. Şimdi Hadise gibi asla koymam deyip, sonra konserimde nişan fotoğraflarını yayınlarım” diye kahkaha atmıştı.

32 yaşındaki güzel oyuncu, tüm bunların akabinde geçtiğimiz gün Akmerkez’dahi objektiflere takıldı. Arkadaşıyla yemek için geldiğini söyleyen Geyik, “Yemek sonrası tek çıkıp bakayım dedim, sizlerle karşılaştım” diye şaşkınlığını belirtti.

Basın mensuplarıyla konuşarak yoğun koşuşturma içerisinde olduğunu söyleyen oyuncu, “İstanbul, Eskişehir arası mekik dokuyorum ‘Bozkır’ ı çekiyoruz. Döndüm İstanbul’bile işlerimizi yapmaya sürme edeceğiz” şeklinde makale yaptı.

Eskişehir’in soğuk olmasından hastalık yanan Geyik, “Soğukla pek aram yok ama Eskişehir sayı güzel tek şehir. Çok güzel tek iş çekiyoruz onun mutluluğu var tabii” dedi. Rol aldığı işle ilişkili malûmat vermek istemeyen oyuncu, “Kendimin dahi oynayacağını tahmin etmediğim tek iş oynuyorum. Benim içinde sayı yeni tek tecrübe. Çok farklı tek Yüsra görecek insanlar, umarım onu bile sevip benimserler. Senelerce tıpkısı şeyi oynadığım için şimdi böyle farklı karakterler oynarken düşünüyorum, ‘merak nasıl tepki verecek insanlar’ niteleyerek. Benim koşarak gidip oynadığım tek karakter” niteleyerek konuştu.

Neşet Ertaş’ın hayatını konu saha ‘Garip Bülbül Neşet Ertaş’ filminde sanatçının ilk eşi Leyla karakterini canlandıran Geyik, “Çok güzel geçti, Neşet filmini sabırsızlıkla bekliyorum. Hayatından sayı etkilendim, en etkilendiğim şey ihtimal dahi saçta oynadığım için kadınlara aybakım açısı Neşet Ertaş’ın. Ben dahi ilk eşini oynuyorum, Leyla hanımı. Müthiş etkilendim, etkileyen tek dokusu varmış” ifadelerini kullandı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.