Viral Haber: TikTok, Shawn Warner’ı en çok satan yazar yapıyor

humhum

Global Mod
Global Mod
tik tok
Kitabıyla neredeyse hiç kimse ilgilenmedi – sonra viral bir Haber Shawn Warner’ı çok satan bir yazar yaptı

Shawn Warner, TikTok’ta günlerdir gördüğü tüm sevgi için teşekkür ediyor

© Ekran Görüntüsü Tiktok shawnwwrites

Shawn Warner’ın hikayesi sosyal medyanın gücünü gösteriyor. Teksaslı adam viral bir Haber sayesinde çok satan bir yazar oldu.

Sosyal ağlar genellikle şeytanlaştırılır. Ancak neredeyse sıklıkla dokunaklı hikayeler sunarlar. Shawn Warner örneğinde olduğu gibi.

TikTok, mahzun adamı çok satan yazara dönüştürüyor

Amerikalı ilk kitabını 58 yaşında yazdı, ancak arkadaşları ona kitaptan hiçbir şey kazanmadığını söyleyip durdu. Web sitesinde “Dinleyecek kadar aptaldım” diye açıklıyor. Tutkusunun peşinden gitmeye karar verene ve genç yetişkin kitabı “Leigh Howard And The Ghosts Of Simmons-Pierce Manor”u yayınlayana kadar.

Geçen hafta sonu, Warner çalışmasını tanıtmak istedi ve memleketi Teksas’ta bir süpermarkette bir kitap okumak için oturdu. Yalnız. Çünkü kimse onun kitabıyla özellikle ilgilenmiyor gibiydi. Warner’ın üzgün ifadesini fark eden TikToker Jerrad Swearenjin hariç.

viral Haber

Swearenjin kanalındaki bir Haberya (“internetfamouslol”) “Bu yeni yazar, yanından ilk geçtiğimde çok üzgün görünüyordu. Mağazadan ayrılmadan önce geri dönmeye karar verdim,” yazdı ve Warner ile konuşmayı filme aldı. Yazar ona kitabının ne hakkında olduğunu açıkladı ve bir nüsha imzaladı.

Sonra ne oldu, kimse beklemiyordu. Swearenjin’in Habersu viral oldu. Üzgün ama aynı zamanda tutkulu yazarın klibini 17 milyondan fazla kişi izledi. Video internette yayılmadan önce Warner, Amazon’da yalnızca iki inceleme almıştı. Viral TikTok sayesinde Amazon kitap listelerinin zirvesine çıktı ve artık kendisine çok satan bir yazar diyebilir.

“Kesinlikle şaşırdım! (…) Sevginiz ve desteğiniz için teşekkür ederim! Bu benim için çok önemli. Beni en çok satanlar listesine ve kendi türümde 1 numara yaptığınız için teşekkür ederim,” diye yazan Warner platformda kendisi yazdı. o ünlü. Şu anda 125.000’den fazla kişi oradaki yazarı takip ediyor.

kaynak: tik tok

ls

#Konular