TV dizileri: Bugün dizilerde olan şey bu

humhum

Global Mod
Global Mod
TV sabunları
Bugün sabunlarda olan budur

“Kırmızı Güller”: Pedro, Carlas'ta büyük bir kaosa neden olur.

© NDR

14:10 İlk iş: Kırmızı güller

Leyla, Ceyda'nın Björn'le romantik bir akşam yemeği yemesini ister. Marvin, “Carlas”ta Amelie için şef sofrasını ayırmayı başarır, ancak Pedro biraz kargaşaya neden olur. Jorik, Julius'a Askanier Park'ın satışından bahsettiğinde Amelie'ye ihanet ettiğini fark eder. Şimdi Julius'tan bilgiyi kendine saklamasını istiyor. Ancak Julius, “Üç Kral” için önemli bir karar vermesi gerektiğinde bu bilgiyi Gunter'a verir.

15:10, İlki: Aşk Fırtınası

Katja, Markus'un Christoph'un entrikalarından şüphelenmeden ve hatta onunla konuşmaya çalışmadan “Prens Sarayı”ndan ayrılmasını sağlamaya çalışır. Christoph'un ayrıca Alexandra'ya karşı diplomatik davranması gerekiyor. Markus, Katja için endişelenmeye devam eder ve Maxi'yi de işin içine sürükler. Mutlu bir olay Katja'nın durumunu daha da kötüleştirir. Philipp babasının kendisiyle çalışma teklifini reddeder. Ana'yı uyarmaya çalıştığında, damızlık kısraklar için sözleşme imzalaması için ona baskı yapan Roland tarafından baygın bir şekilde yere serilir. Ancak Ana, Philipp'ten gelen garip bir telefondan sonra kötü bir hisse kapılır.

17:30, RTL: Aramızda

Ute ve Benedikt, Patrizia'nın ortadan kaybolmasından endişe duymaktadır. Arama sırasında Ute, Benedikt'in kalbinin artık sadece kendisine ait olmadığını fark eder. Cecilia, planlanan cenaze töreninin Margot'nun isteklerine uymadığını hisseder ve gizemli kumaşın sırrını açığa çıkarmak ister. Nadine, Ronja ile barışmasından memnundur, ancak Gunnar onu geçmeyi başarır.

19:05, RTL: Önemli olan her şey

Ben, ailesiyle vakit geçirmekten hoşlanır ve bir kokteyl etkinliğine yardım eder, ancak hazırlıklar felaketle sonuçlanır. Valea, basının kendisine ilgi göstermemeye devam etmesinden rahatsız; bunun da görünüşe göre annesinin çözülmemiş kaderiyle ilgisi var. Leyla ve Hanna, eğitim kanalı tehlikede olan Henning'e destek olmak ister ancak kurtarma fikri başkasından gelir.

19:40, RTL: İyi zamanlar, kötü zamanlar

Alicia'nın sürprizi Paul'ün nakavt edilmesiyle aniden sona erdi. Ona bir şans daha verecek mi? Flo, duvarcılıkta daha fazla iş üstlenirken Jonas'a umut verici bir kariyer fırsatının kapısı açılır.

SpotOnHaberler

#Konular