“Tatort: Çocuklarımızın Gizli Yaşamı”: Çaresiz anneyi kim somutlaştırıyor?

humhum

Global Mod
Global Mod
“Olay Mahalli: Çocuklarımızın Gizli Yaşamları”
Çaresiz anneyi kim temsil ediyor?

Susanne Bormann, “Tatort: Çocuklarımızın Gizli Yaşamı”nda Miriam Schenk’i oynuyor.

© SWR/Benoît Linder


Yeni “Tatort: Çocuklarımızın Gizli Yaşamı” da harmanlanmış bir aile araştırılıyor. Anne Miriam Schenk’i kim oynuyor?

Yeni “Tatort: Çocuklarımızın Gizli Yaşamı”nda (ilk 14 Mayıs) Franziska Tobler (Eva Löbau, 51) ve Friedemann Berg (Hans-Jochen Wagner, 54) Kara Orman’da bir suç avına çıkarlar. Tekrar. Uyuşturucu sahnesinde para kazanmak isteyen genç bir yetişkinin ölümüne odaklanılıyor. Miriam Schenk ve Paul Wolf’un (Christian Schmidt, 52) etrafındaki patchwork ailesi, soruşturmanın odak noktasıdır. Ne de olsa Schenk’in oğlu Benno (Aniol Kirberg), merhumun en iyi arkadaşıydı. Çaresiz ve yabancılaşmış anneyi Susanne Bormann (43) canlandırıyor. Ama oyuncuyu nereden tanıyorsun?


Çok sayıda TV ve film prodüksiyonu
Susanne Bormann 1979’da Kleinmachnow’da doğdu ve 60’tan fazla film ve televizyon yapımında çalıştı. Sekiz yaşında “Travers’ta Treffen” filminde Röschen Forster rolünü üstlenmeyi başardı. Liseden mezun olana kadar nişan kabul etmeye devam etti, ardından Rostock’taki Müzik ve Tiyatro Üniversitesi’nde okumaya başladı. 2005’ten itibaren Nürnberg Devlet Tiyatrosu’nda sahneye çıktı – bunu tiyatro dünyasına daha fazla gezi izledi. 2009’da Worms’taki Nibelungen Festivali’ndeki görünüşü gibi.


Bormann ayrıca uzun metrajlı filmlerde daha sık görüldü ve 1996’da “Abfahr” dramasındaki performansıyla Grimme Ödülü aldı. Matthias Schweighöfer (42) ile 2005 yılında “Polly Blue Eyes” filminde, 2011 yılında “Rubbeldiekatz” filminde ve bir yıl sonra “Russendisko” filminde oynadı. 2008 yılında “The Baader Meinhof Complex” filminde Petra “Peggy” Schoenau olarak kamera karşısına geçti.


Suç gerilim filmlerine gelince, yetenekli oyuncu şimdiden çok fazla deneyim kazandı. 2012’den 2015’e kadar ZDF dizisi “Letzte Spur Berlin” de baş müfettiş Sandra Reiß’i canlandırdı. Ayrıca “The Criminalist”, “Bella Block” veya “A Strong Team” gibi popüler formatlarda da görüldü. Ayrıca “Schimanski must acı çekmeli” (2000) ve en son 2022’de “Police call 110: You can’t select your family” dahil olmak üzere dört Pazar günü polisiye gerilim filminde rol aldı.


SpotOnNews

#Konular