Survivor’da kim elendi? 17 Ocak 2023 Survivor kim gitti? Ümit Erdim elendi mi?

FBO

Global Mod
Global Mod
Survivor’da kim elendi? 17 Ocak 2023 Survivor kim gitti? Ümit Erdim elendi mi?

18.01.2023 00:43 Son Güncelleme: 18.01.2023 01:28

Halk oylamasına kaynak 4 yarışmacıdan birisi yerde gece elendi. Survivor 2023 TV8 ekranlarında yayınlanmaya sürme ediyor. Seçkin, Berdan, Kürşat ve Ümit eleme adayı olmuştu. Peki ama adaya kim veda etti?

Survivor’bile yerde gece kim elendi?

Survivor’bile adaya veda fail isim Ümit Erdim oldu. Eleme konseyi öncesi ödül oyunu oynandı. Günün ödülü ise kraker oldu. Ödül oyununda kadınlar mücadelesini gönüllüler açık sıra kazandı.Erkekler yarışında bile açık sıra kazanan gönüllüler oldu. Böylece 2-0 gönüllüler takımı ödülün sahibi oldu.
Seçkin Piriler, günlerdir süren peş peşe mağlubiyetini, ödül oyununda kırdı. Oyunu kazanmasının akabinde oyun alanında gözyaşları içinde kaldı. Dominik’açınık erken veda fail Ümit Erdim, ”Gidiyorum, takımıma hala inanıyorum. Mücadeleye sürme edecekler. Survivor 2023’ün şampiyonu krmızı takımdan eski. Teşekkür ederim.” cümlelerini belirtti.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.