Son dakika: Bugün MasterChef dokunulmazlığı kim aldı? 27 Eylül 2022 MasterChef Türkiye eleme adayı kim oldu?

FBO

Global Mod
Global Mod
Son dakika: Bugün MasterChef dokunulmazlığı kim aldı? 27 Eylül 2022 MasterChef Türkiye eleme adayı kim oldu?27.09.2022 22:36 Son Güncelleme: 28.09.2022 00:22


Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini üstlendiği MasterChef Türkiye yarışmasında yerde gece dokunulmazlığı kazanan ve eleme adayları merak ediliyordu. İşte MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan isim ve eleme adayları hakkında bilgiler…

MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te yerde gece haftanın ilk dokunulmaz oyunu oynandı. Takım oyununu Kırmızılar kazandı. Mavi takım dokunulmaz oyununa artık. Mavi takımda dokunulmazlığı Çağatay kazandı.Eleme adayı kim oldu?

Bu gece eleme adayı malûm oldu. Çağatay, eleme adayı olarak Fatma Nur’un ismini söyledi. Takım oylaması sonucunda haftanın ikinci eleme adayı Kaan oldu.

MasterChef Türkiye’dahi yerde gece yarışmacıların yaptığı kebaplar beğenilmedi. Şefler üç tabak için onay vermedi. Ayrıca Singapur Noddle yarışmacıların dokunulmazlıkta karşısına artık. Noodle yapan yarışmacılardan sadece 2’si beğenildi.
Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.