Son dakika: Bugün MasterChef dokunulmazlığı kim aldı? 22 Eylül 2022 MasterChef Türkiye eleme adayı kim oldu?

FBO

Global Mod
Global Mod
Son dakika: Bugün MasterChef dokunulmazlığı kim aldı? 22 Eylül 2022 MasterChef Türkiye eleme adayı kim oldu?Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini üstlendiği MasterChef Türkiye yarışmasında yerde gece dokunulmazlığı kazanan ve eleme adayları merak ediliyordu. İşte MasterChef’te dokunulmazlığı kazanan isim ve eleme adayları hakkında bilgiler…

MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef’te yerde gece haftanın üçüncü dokunulmaz oyunu oynandı. Takım oyununu Kırmızılar kaybetti. Mavi takım yeniden galibiyet serisine başladı. Bu hafta dokunulmazlıkları Tolga ve Metin kazanmıştı. Bu gece dokunulmazlığı kazanan isim henüz malûm olmadı.

Eleme adayı kim oldu?

Bu gece eleme adayları malûm olmadı.

Bu hafta yaşananlar…
Dokunulmazlığı kazanan isim Metin, eleme adayı olarak Çağatay’ın ismini söyledi. Takım oylaması sonucunda Burak tek başka eleme adayı oldu.


Kırmızı takımda dokunulmazlığı kazanan Tolga, Fatmanur’un ismini eleme adayı olarak söyledi. Takım oyları sonucunda eleme potasına giden tek başka isim Görkem oldu.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.