Son dakika: Bu akşam Masterchef’te kim elendi, kim kazandı? 20 Kasım 2022 Masterchef elenen isim kim oldu? Büşra mı Barış mı elendi?

FBO

Global Mod
Global Mod
Son dakika: Bu akşam Masterchef’te kim elendi, kim kazandı? 20 Kasım 2022 Masterchef elenen isim kim oldu? Büşra mı Barış mı elendi?21.11.2022 00:00 Son Güncelleme: 21.11.2022 00:24

Masterchef’açınık veda fail on ikinci yarışmacı yerde gece malûm oldu. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te geçmiş gece yarışmaya tek kişi veda etti. Yarışmanın müdavimleri ”MasterChef kim elendi, kim gitti?” sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef’te kim elendi? İşte, 20 Kasım 2022 Pazar Masterchef Türkiye’ye yaşananlar!

Masterchef’te yerde gece kim kazandı, kim elendi?

Geçen hafta yarışmaya Burak Revanbaş veda etmişti. Potada yer saha isimler Fatma Nur, Barış, Yağız, Büşra, Tolga oldu. Eleme potasından kurtulan isimler; Tolga ve Yağız olarak açıklandı. Son 3’açınık Barış, Büşra, Fatma Nur kaldı. Elenen isim birazdan malûm oluyor.
Gecenin en iyi tabağı Fatma Nur’un tabağı oldu. Şefler ”En sağlam saksı senin tabağındaydı.” dedi. Fatma Nur, ”Şeflere teşekkür etti. Ayrıca Fatma Nur, ”Birinci olarak ayrılmak güzel kalan arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Zor tek tabak ve hız isteyen tabaktı. Ben dahi hız yaptım sadece. Bundan sonra henüz titiz olacağım.” ifadelerini kullandı.

”Toparlanmak istiyorum”

MasterChef Türkiye’ye veda fail isim Barış Demir oldu.

Büşra, ”Böyle atıştığım tek kişi henüz gitti. Üzgünüm. Uyarılarınızı dikkate alacağım. ” cümlelerini belirtti. Büşra, ”Bir henüz yerde hatıra yaşamayı istemiyorum. Toparlanmak istiyorum.” cümleleriyle sürme etti.

” Kardeşlerime verdiğim sözü tutamadım”

Barış Demir, ” En sayı üzüldüğüm şey babam bizi tek başına büyüttü. Üç kardeş ve saçta 4 kişiydik. Kardeşlerime verdiğim sözü tutamadım. Ona sayı üzülüyorum sadece. Hep haylaz tek evlât oldum. Ama buraya gelerek … konuşamıyorum. Babamı gururlandırdığımı düşünüyorum. Annem sayı küçük yaşta vefat etti. Beş yıl sonra gelseydim farklı olurdu.” dedi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.