Sarah Ferguson: Kızı Beatrice’in “peri masalları” var.

humhum

Global Mod
Global Mod
Sarah Ferguson
Kızı Beatrice “peri masalları” aldı.

Sarah Ferguson (solda), Instagram’da kızı Beatrice’e dokunaklı sözler söylüyor.

© imago görselleri/i Resimleri

Prenses Beatrice üç yıldır evli. Annesi Sarah Ferguson, evlilik yıldönümünde kızı için mutlu.

Prenses Beatrice (34) ve Edoardo Mapelli Mozzi (39) 17 Temmuz’da üçüncü evlilik yıldönümlerini kutluyorlar. Bu mutlu günde, Sarah Ferguson (63) Instagram’da kızına dokunaklı sözler söylüyor. “Sihirli kızına” ve “harika damadına” mutlu bir evlilik yıl dönümü diler.

Ferguson, 63 yaşındaki eski kocası Prens Andrew’dan olan büyük kızı için “Güzel torunlarımın en inanılmaz ebeveynlerisiniz,” dedi. Eylül 2021’de Beatrice ve Edoardo, kızları Sienna Elizabeth’in (1) ebeveyni oldular. . Ayrıca oğlu Christopher’ı evliliğe getirdi.

Ferguson, çiftin bir düğün fotoğrafı hakkında “Aşkınız sınır tanımıyor” diye yazmaya devam ediyor. “Annen olarak Beatrice, peri masalını anladığını bilmek kalbimi ısıtıyor ve bana huzur veriyor.”

“Dünyanın en güzel eşi”nin evlilik yıl dönümü

Kocası, düğün buketi ile gelin de dahil olmak üzere birkaç fotoğrafla Instagram’a gitti. Edoardo Mapelli Mozzi, “Dünyanın en güzel eşi”ne, “Paylaştığımız her an, üstesinden geldiğimiz her zorluk ve birlikte peşinden koştuğumuz her hayal için çok minnettarım.” “Seni kelimelerin söyleyebileceğinden daha çok seviyorum ve seninle daha birçok evlilik yıl dönümünü kutlamak için sabırsızlanıyorum.”

SpotOnNews

#Konular