Prenses Kate: Zümrüt yeşili elbisesiyle parlıyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Prenses Kate
Zümrüt yeşili elbisesiyle parlıyor

Renk Prenses Kate’e çok yakışmış.

© imago görüntüleri/i Görüntüler/Stephen Lock


Prenses Kate bir hayır kurumunu ziyaret etti. Prens William’ın eşi zümrüt yeşili bir elbiseyle Londra’da göründü.

Prenses Kate (41) modaya uygun dokunuşunu bir kez daha gösterdi. Tahtın varisinin eşi Prens William (40), “Ruh Sağlığı Farkındalık Haftası” kapsamında 18 Mayıs Perşembe günü Londra’daki Anna Freud Merkezini ziyaret etti. Bahar gibi, zümrüt yeşili midi bir elbise aldı. 41 yaşındaki model, kesimin kendisine çok yakıştığını geçmişte zaten kanıtladı.


Prenses Kate geri dönüşümü seviyor
İngiliz “Daily Mail” gazetesine göre dirseklere kadar uzanan kollu ve bir sıra siyah düğmeli zarif elbise Suzannah London’dan ve yaklaşık 3.000 pound (yaklaşık 3.452 Euro) tutuyor. Renk uyumlu bel kemeri, onun ince silüetini mükemmel bir şekilde vurguluyordu. Buna ek olarak, Galler Prensleri beyaz yüksek topuklu ayakkabıları Alessandra Rich imzalı siyah dantelle birleştirdi. Bacak yarığı sayesinde üç çocuk annesi biraz cilt gösterdi.


Kate uzun, hafif dalgalı, kahverengi saçlarını açık bırakmıştı. Makyajı hafifti, maskara ve gül rengi ruj görünümünü tamamlıyordu. Aksesuarlara gelince de geri çekildi ve sadece bir çift küpe taktı.


Ancak elbise yeni bir keşif değil: Haziran 2022’de prenses, beyaz da olsa Grenfell Tower’daki yangın felaketinin kurbanları için düzenlenen bir anma töreninde Suzannah London kreasyonunu giydi. Kate, görünüşleri geri dönüştürmesiyle tanınır. Mayıs ayı başlarında Buckingham Sarayı’nın bahçesindeki son bahçe partisinde, Elie Saab’ın şeffaf kolları olan peygamber çiçeği mavisi bir elbise ve ona uygun bir Philip Treacy çiçekli şapka giymişti. Kıyafeti daha önce 2019’daki ünlü Royal Ascot at yarışında giymişti.


Prenses Kate bir ruh sağlığı savunucusudur
Anna Freud Çocuklar ve Aileler Merkezi, Kate’in patronu olduğu bir hayır kurumudur. Kendini çocukların ruh sağlığına adamıştır ve 60 yılı aşkın bir süredir gençleri desteklemektedir. Prenses, ziyareti sırasında bugün gençlerin karşılaştığı akıl sağlığı sorunlarına odaklanan bir dizi konuşmaya katıldı.


Ziyaretlerinin fotoğrafları, Prens William ve Prenses Kate’in resmi Instagram hesabında da bulunabilir. Açıklamada, “Anna Freud, çocukları, gençleri ve aileleri zihinsel sağlıklarıyla desteklemek konusunda inanılmaz bir iş çıkarıyor” denildi. “Yeni araç seti ‘Kaygı Hakkında Konuşalım’ farkındalığı artırıyor ve kaygıyı yönetmek için paha biçilmez başa çıkma stratejilerine daha da fazla erişim sağlıyor.” “Bu araç setinin geliştirilmesine yardımcı olan öğrencilerle tanışmak” güzeldi.


Bu, Prenses Kate’in Akıl Sağlığı Farkındalık Haftası için ikinci görünüşü. 41 yaşındaki oyuncu bu haftanın başlarında İngiltere’nin Bristol ve Bath şehirlerine gitti. Orada St. Katherine’s School’dan öğrencilerle tanıştı ve Dame Kelly Homes Trust’ı ziyaret etti. Spor, sarı bir blazer ceket, beyaz pantolon ve beyaz spor ayakkabı giymişti.


SpotOnNews

#Konular