Prenses Eugenie: Bu yüzden Instagram gönderisi Kraliyet hayranlarını mutlu ediyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Prenses Eugenie
Bu yüzden Instagram paylaşımı Royal hayranlarını sevindiriyor.

Hamile Prenses Eugenie (sağda), taç giyme töreninden sonra Pazar günü kız kardeşi Prenses Beatrice ile birlikte Taç Giyme Töreni Büyük Öğle Yemeği’nde.

© imago/i Görseller


Prenses Eugenie, taç giyme töreniyle ilgili duygusal sözlerle Instagram’da yorum yaptı. Birçok Royal hayranı fotoğraflardan çok memnun.

Hamile Prenses Eugenie’nin (33) törene katılımını ifade etmesi duygulandı. Prens Andrew’un kızı Pazar günü Instagram’da bir dizi fotoğraf yayınladı ve Kral Charles (74) ve Kraliçe Camilla’nın (75) onun için ne anlama geldiğini yazdı: “Dün benim için çok önemliydi – ve eminim ki öyleydi izleyen pek çok kişi. Kral, Kraliçe, ülkemiz ve İngiliz Milletler Topluluğu için ne kadar büyülü bir kutlama.”


Kraliyet hayranları Instagram gönderilerinden memnun
Gönderinin yorumlarında, birçok Kraliyet hayranı belirli fotoğraflardan özellikle memnun. Eugenie’ye ek olarak, kocası Jack Brooksbank (37) ve kız kardeşi Prenses Beatrice (34) ve kocası Prens Harry (38) de Westminster Abbey’den birkaç fotoğrafta görülebilir.


Bir Instagram kullanıcısı yaptığı yorumlarda, “Seçtiğin fotoğraflara Harry’yi dahil etmene çok sevindim.” Ek yorumlar, Eugenie’nin Prens Harry ve ailesine verdiği desteği takdir ettiğini ifade etti.


2020’den beri eşi Düşes Meghan (41) ve çocukları Archie (4) ve Lilibet (1) ile Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşıyor. Prens Harry, babasının taç giyme törenine katılmak için İngiltere’ye tek başına gitmişti. Kuzenleri ve kocalarıyla birlikte kilisede üçüncü sırada oturuyordu.


SpotOnNews

#Konular