Prens II. Albert: “Bu söylentiler beni üzdü”

humhum

Global Mod
Global Mod
Prens Albert II
“Bu söylentiler beni üzdü”

Prenses Charlène ve Monako Prensi II. Albert birlikte görünüyor.

© imago görselleri/i Görseller

Monako Prensi II. Albert, kendisi ve eşi Charlène hakkında çıkan “acı verici” söylentilerin aslı olmadığını açıkça ortaya koyuyor.

Monako Prensi II. Albert (65), “Corriere della Sera” dergisine verdiği röportajda evliliğinden bahsetti. “Charlène her zaman yanımdadır” diye açıkladı. Onun başka bir yerde yaşadığına dair tüm bu söylentileri anlamadığını açıkladı; bu bir yalan.” 65 yaşındaki oyuncu, “Bu söylentiler beni yaraladı” diye ekliyor.

Albert, röportajda eşinin geçmiş sağlık sorunları hakkında şunları söyledi: “Charlène aylar önce bazı zorluklar yaşadı ama şimdi çok şükür bunların üstesinden geldi ve her zaman yanımda.” Çalışan bir çift oldukları için 24 saat birlikte değiller. Prens, işleri nedeniyle bazen birbirlerini ancak “randevularla dolu uzun bir günün sonunda” görebildiklerini söyledi.

Charlène ve Albert için çok sayıda randevu var

45 yaşındaki Charlène ve Albert II, son birkaç gün içinde birlikte çok sayıda sahneye çıktı. Hafta sonu çocuklarıyla birlikte geleneksel Monegasque pikniği “U Cavagnëtu”ya gittiler. Bundan önce kraliyet çifti, Monako’daki yeni Fransız büyükelçisini kabul etti ve bir televizyon kanalına konuk oldu.

2011’den beri evli

Eski yüzücü ve Prens II. Albert 1 Temmuz 2011’de evlendi ve ertesi gün kilise düğünü gerçekleşti. İkizler Gabriella ve Jacques Aralık 2014’te doğdu.

Charlène, 2021 baharında memleketi Güney Afrika’ya yaptığı gezi sırasında hastalandı. Basında çıkan haberlere göre, ciddi bir kulak, burun ve boğaz enfeksiyonu geçirdi ve iddiaya göre bir veya daha fazla ameliyat gerektirdi.

Prenses taşınamadı ve birkaç ay Güney Afrika’da kalmak zorunda kaldı. Monako’ya döndüğünde ailesinin yanında sadece kısa bir süre kaldı. Bunu İsviçre’deki bir rehabilitasyon kliniğinde konaklama izledi. Eve ancak 2022 baharında döndü ve o zamandan beri yeniden halka açık etkinliklere katılıyor. Onun yokluğuyla ilgili spekülasyonlar her zaman reddedildi. 2022’nin sonunda “Monaco Matin” gazetesine “Ailem benim kayam” dedi.

SpotOnHaberler

#Konular