Prens Damien: 55. Takım onu Terenzi’nin yerine geçecek kişi olarak takdim etti

humhum

Global Mod
Global Mod
Prens Damien
55. Takım onu Terenzi’nin yerine geçen biri olarak takdim etti

Prens Damien, hit erkek grubu Team 5ünf’ü yeniden tamamlıyor – ve “her zamankinden daha renkli!”

© imago görüntüleri/Karina Hessland

Team 5ünf grubu yeniden tamamlandı: Florian Silbereisen’in “Schlagerbooom” filminde Marc Terenzi’nin yerine Prens Damien’ın geçeceği ortaya çıktı.

1 Temmuz Cumartesi akşamı Florian Silbereisen’in (41) “Schlagerbooom Açık Hava – Avusturya’daki Stadyum Şovu”nda somut sürpriz: Hit erkek grubu Team 5ünf yeniden adının hakkını veriyor: Marc Terenzi’den (45) ayrıldıktan sonra sunuldu grubun Cumartesi akşamı programında tanınmış bir yedeği var – “Deutschland sucht den Superstar” galibi Prens Damien (32), Jay Khan (41), Daniel Johnson (30), Joel de Tombe (42) ve Dennis ile birlikte olacak ” DNice “Somuah gerçekleştirin.

Damien, “Bild” gazetesine açıkladığı gibi, grubun kurucu ortağı Khan’ın en başından beri listesinin başında yer alıyordu: “Team 5ünf’i geliştirirken Prince zaten benim tercih ettiğim adaydı. Onu Take’in ana aktörü olarak gördüm. Berlin’deki Theatre des Westens’teki “The Band” Müzikali ve harika olduğunu düşündü.” Ayrıca 32 yaşındaki, “takım oyuncusunun kişileştirilmesi ve hoşgörü ve çeşitliliği temsil ediyor. Hayatında alkol, uyuşturucu, şiddet ve aşırı parti alemlerine yer yok.”

2021’de “DSDS” ve orman kampı galibini erkek grup teknesine bindirme planı başarısız oldu. Ancak Terenzi’nin gruptan ayrılmasının ardından ikinci denemede işe yaradı. Prens Damien’ı tekrar deneme fikrini kız arkadaşı Jessie’ye ve Paris şehrine borçludur. Fransa’ya yaptığı ortak bir gezide, adından Terenzi’nin yerine geçecek potansiyel kişi olarak bahsetti – “Onu tatilden aradım ve üç gün sonra gruptaydı. Aşk şehri gruba şans getirdi!”

Grup artık “her zamankinden daha renkli”

Khan ayrıca “Bild”e kurucu ortak Terenzi’yi gruptan çıkarma kararının sözde nedenleri hakkında da konuşuyor: “Marc kapalı gişe bir şovda bizi defalarca asılı bıraktıktan sonra, Team 5ünf bölümü benim için bitmiş gibi geldi. … Sanki her şey patlayacakmış gibi görünüyordu.”

Prens Damien’ın kendisi de gazeteye verdiği bir röportajda söz sahibi ve grubun bir tür yeniden yönelimi gibi hissediyor: “Kendimi bir halef olarak görmüyorum ama gruba yepyeni bir renk getiriyorum. Team 5ünf artık daha fazla hiç olmadığı kadar renkli!”

SpotOnNews

#Konular