Oryantal Didem hayatının şokunu yaşadı!

FBO

Global Mod
Global Mod
Oryantal Didem hayatının şokunu yaşadı!

Otopark görevlisi Kasımpaşa’daki Trafik çevirmesinde yakalandı. Silah taşıyan görevli, henüz sonra karakola götürüldü.

Arabasını örtmek için karakola giden Didem dahi çıkışta yaşananları anlattı: “Park etsin niteleyerek arabamı verdim. Ama o, arabayı alıp gitmiş. Arabamda ruhsatsız silahla yakalanması beni şoke etti ve kendime gelemedim. Sevgilisini öldüreceğini söylemiş. Sahnem dahi vardı; gidemedim iptal oldu. Çok kötü tek hâl yaşadım. Allah kimsenin başına vermesin. Mahalle olarak yerde kişiyi tanıyoruz ve 15 yaşında kızı var. Onu okuttuğu için yardım ediyorduk.”

Kaynak: Hürriyet / Sayit DURMAZ

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.