Orman Kampı 2024: Lucy Diakovska hakkında bilmeniz gerekenler

humhum

Global Mod
Global Mod
Orman kampı 2024
Melek Yok'tan otel işletmecisine: Lucy Diakovska hakkında bilmeniz gerekenler

Orman kampı 2024'ün öne çıkan adaylarından biri: Lucy Diakovska 2000'lerde No Angels aracılığıyla tanındı ve tüm zamanların en başarılı Alman kız grubunun bir parçasıydı. Ancak solo kariyeri karışıktı. Katılımının motivasyonu olarak şunları söylüyor: “Hayatımda kişisel bir kazanca ihtiyacım var.”

©RTL

En büyük başarılarını No Angels ile kutladı ve ardından lüks otel işine girdi. Pop yıldızı ve müzikal şarkıcı Lucy Diakosvka, özel hayatında yeni bir meydan okuma arıyor ve bu mücadeleyi 2024 yılında orman kampında bulmak istiyor. Onun hakkında bilmeniz gerekenler bunlar.

RTL formatının yeni sezonu “Ben Bir Yıldızım – Çıkarın Beni Buradan!” 19 Ocak'ta başlıyor. Gösteri bir kez daha Avustralya'da gerçekleşecek. RTL az çok önde gelen on iki katılımcıyı oraya getirdi. yıldız onları birer birer tanıtıyor. Bugün: Lucy Diakovska.

Profil: Lucy Diakovska, şarkıcı

Doğum: 2 Nisan 1976, Plevne, Bulgaristan
İkamet yeri: Bulgaristan
Medeni hal: Bekar
Tarafından bilinir: 2000 yılında “Popstars”ın ilk sezonundaki No Angels grubu

En büyük başarı

2000'lerin başında Spice Girls'e Alman cevabıydılar: No Angels adlı kız grubu, müzik seçme programı “Popstars”ın ilk sezonunda kuruldu. Eğitimli müzikal aktris Lucy Diakovska, 4.500'den fazla başvuruyu kazanan beş şarkıcıdan biriydi. The No Angels bir düzineden fazla single ve altı albüm yayınladı. Bugüne kadar satılan toplam beş milyondan fazla fiziksel plak ve sayısız altın ve platin ödülüyle tüm zamanların en başarılı Alman kız grubu ve kıta Avrupası'nın en başarılısı oldular. Grup daha önce iki kez dağıldı ve en son 2021'de olmak üzere iki kez geri döndüler.

Neden orman kampına gidiyor?

Katılımının bir nedeni de annesinin 2020'deki ölümü. 47 yaşındaki oyuncu, “Annemin ölümünden sonra çok uzun bir süre geçmişte kaldım. Avustralya, Lyudmila'nın yeniden başlatılması olacak” dedi.

RTL gösterisi
Dünya Kupası kahramanı, oyunculuk efsanesi ve yarış pilotu: Bu on iki kişi 2024'te orman kampına gidecek

12 görsel

29.12.2023

Diğer bilgiler

• 2017 yılında Bulgaristan'a geri döndü ve birkaç yıl önce oradaki milli parkta lüks bir otel açtı. Günlük hayatı Vox'un “Elveda Almanya!” dizisinde de izlenebiliyordu. Göçmenler”.
  • Lucy Diakovska, 2021 yılında çekilen “Still in Love With You” adlı müzik Habersunda ilk kez dans ve aşk sahnelerinde bir erkek yerine bir kadınla görüldü. Diakosvka, kariyerinin başlangıcından bu yana LGBTQI topluluğunun hakları için kampanya yürütüyor ve kendisi hakkında şunları söylüyor: “Bulgaristan'da kamuoyundaki tek eşcinsel kişi benim. Bu üzücü.”
  • 2009 yılında Disney filmi “Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler”in başlık şarkısı olarak “Bir Gün Prensim Gelecek” adlı klasik şarkıyı Almanca versiyonunda “Seni bekliyorum prensim” olarak seslendirdi.

2024 orman kampına başka kim gidecek?

Bunlar “Ben Bir Ünlüyüm – Çıkarın Beni Buradan!” programının on iki katılımcısı:

• Anya Elsner (20), model
  • Leyla Lahouar (27), Lisans adayı
  • Kim Virginia (28), realite yıldızı
  • Cora Schumacher (47), model ve yarış pilotu
  • Lucy Diakovska (47), pop yıldızı
  • Sarah Kern (55), tasarımcı
  • Twenty4Tim (23), etkileyici ve şarkıcı
  • Fabio Knez (30), realite yıldızı
  • Mike Heiter (31), realite yıldızı
  • David Odonkor (39), emekli milli oyuncu
  • Felix von Jascheroff (41), GZSZ yıldızı
  • Heinz Hoenig (72), aktör