“Olay Mahalli: Kontrol Kaybı”: Jeanette Hain istismarcı anneyi canlandırıyor

humhum

Global Mod
Global Mod
“Olay Mahalli: Kontrol Kaybı”
Jeanette Hain istismarcı anneyi canlandırıyor

“Olay Mahalli: Kontrolün Kaybı”: Anette Baer (Jeanette Hain) ve oğlu Lucas (Bela Gábor Lenz).

© İK

Jeanette Hain ve Bela Gábor Lenz, “Olay Mahalli: Kontrol Kaybı”nda anne ve oğlu canlandırıyorlar. Sanatçı kendi çocuklarına özgürlük verir.

Heykeltıraş Annette Baer (Jeanette Hain, 54), “Tatort: Kontrol Kaybı”nda (ilk 26 Aralık, 20:15) çifte katil olur çünkü oğlu Lucas’ı (Béla Gábor Lenz) kaybetmek istemez. , 26).

“Yazarlar olarak biz – Sven S. Poser ve ben – özellikle çocukların büyüyüp kapılarını biz ebeveynlere kapattıkları andan ilham aldık. Biz ebeveynler aniden dışarıda kaldığımızda, artık pek çok şeyi bilmiyoruz ve bu nedenle artık onları kontrol edemiyoruz. “Çocuklarımızın giderek daha fazla kendi hayatlarına sahip olduklarını kabul etmeyi öğrenmeliyiz. Ve onlara güvenin. Bu tam olarak karakterimiz Annette’in oğlu Lucas’la yapmayı başaramadığı şey,” diye açıklıyor senarist ve yönetmen Elke Hauck yayıncıya filmi hakkında.

Hauck, temel çatışmanın pek çok anneyi ve oğlunu etkilediğini ve bundan hiçbir cinayet çıkmadığını da açıkça görüyor. “Film onun direnciyle ilgili bir tür fantezi. Bir yönetmen olarak bile hikayenin gerçekçi tarafıyla pek ilgilenmiyordum. Bu daha çok bu anneyle özdeşleştiğiniz veya onun davranışını anladığınız anları oynamakla ilgiliydi. istilacı olun ” diye açıklıyor daha fazla.

Jeanette Hain kendisi de iki çocuk annesi

İstilacı sanatçı anne, Münihli aktris Jeanette Hain tarafından zekice canlandırılıyor. Kendisi de iki çocuk annesi, ancak “Bunte” dergisiyle yaptığı son röportajdan da görülebileceği gibi, görünüşe göre tamamen farklı bir şekilde çalışıyor. Çocukları Jonas (38) ve Malou’ya (17) atıfta bulunarak, “Başkalarına yer vermenin önemli olduğunu düşünüyorum. Birbirinizin perdelerine asılmamalısınız” diyor.

Yetiştirme konusundaki değerleri sorulduğunda Hain şöyle açıklıyor: “Çocukları mülkünüz olarak görmemelisiniz. Elbette çocuklarımı mümkün olan her şekilde koruyorum ama kim olduklarını kendileri öğrenmeliler. Ben veriyorum Onlara yolda gösterilen saygı, özen ve özen gösterilir.”

Bela Gábor Lenz, filmin oğlu Lucas rolünde

Elbette filmin oğlu Lucas Baer bunu ancak hayal edebilir. Duisburg’da doğup Berlin’de yaşayan Bela Gábor Lenz, ‘Olay Mahalli: Kontrol Kaybı’ filminde de etkileyici bir iş çıkarıyor. Oyuncu ilk Pazar günü suç deneyimini Berlin’deki Karow/Rubin filmi “Tatort: Wir – Ihr – Sie” (2016) ile kazandı.

En son “Tatort”tan önce RTL+ mini dizisi “Legend of Wacken”de görüldü. Ödül törenlerinde de dikkat çekti: 2019’da Lenz, Götz George Genç Yetenek Ödülü’ne aday gösterildi.

SpotOnHaberler

#Konular