O Kız’da Ozan ve Sitare’den ters köşe! ‘Aşk oyunu gerçek mi olacak?’

FBO

Global Mod
Global Mod
O Kız’da Ozan ve Sitare’den ters köşe! ‘Aşk oyunu gerçek mi olacak?’Başrollerini Erkan Petekkaya (Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare), Cengiz Orhonlu (Ozan), Dilin Döğer’in (Zeynep) paylaştığı ‘O Kız’ dizisi, 28 Eylül Çarşamba akşamı ikinci bölümüyle Kanal D’dahi ekranlara geldi. Senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu ve kadrosunda Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) gibi isimlerin yer aldığı diziye; Ozan’ı ve ajansını kurtarmak isteyen Sitare’nin, Zeynep üzerinden yaptığı planlar işaret vurdu. ‘O Kız’ dizisinin ikinci bölümünde; Sitare’nin yayınlattığı blurlu görüntüler, “Yarı yalın tek şekilde Ozan Mert’in kapısına müstenit hayranı, ünlü fenomene zor anlar yaşattı” notuyla paylaşıldı. Bunu öğrenen Zeynep’in esasen aşağı kaynar sular döküldü. Bu sırada kardeşine gelen Salih, bunun sayı yetişkin tek yalan olduğunu söyledi. Geri kadem atmayan ve ortada Ozan’ın olumsuzlama, kızın kellesi olduğunu ifade fail Sitare; kapıya gelen Zeynep’i alıp evine götürdü.

ZEYNEP SUSMAYI TERCİH ETTİ


Sitare, Zeynep’açınık; “Eğer kimliğinin açığa çıkmasını istiyorsan, polise git. Bu yolda sana dayanak olacağım” dedi. Ailesinin kendisine dayanak olmayacağını agah Zeynep, susup evine gitti. Ağabeyi Salih’açınık; “Arkamı dönüp güvenebileceğim tek insan sensin” tekbencilik Ozan ise Sitare’nin isteği üzerine tek makale yaparak; videodaki hayranının panik hamle geçirdiğini belirtti.

SİTARE’DEN MİNE’YE TEHDİT

Zeynep’i eve bırakıp ajansa dönen Sitare, Salih’le beraberce olduğunu bildiği Mine’yi; “Eğer özel hayatın, kariyerini etkilesin istemiyorsan; o görüntüleri bize şantaj yapan Salih’ten alacaksın” diye tehdit etti. Akşam Salih’in evine giden Mine ise şantajcının elindeki kaydı yayınlamasını istediğini ifade etti.

‘BAHTI KÖTÜ ZEYNEP’

Bu sırada eniştesi Fevzi ve onun annesi Fatma, Zeynep’i müttehit etmek için harekete geçerken; Kadir, kızının evlenmeyeceğini söyledi. Fatma, ‘Neden, turşusunu mu kuracaksın?’ niteleyerek sorunca bile “Sen kendi kızın Nimet’inkini kurdun ya” dedi. Buna sayı kızan Fatma Hanım, Zeynep’in böyle tek babası olduğu için bahtının kötü olduğunu söyleyince Kadir sayı üzüldü. Akşam bunu kızına soran Kadir, atlas en iyi babası olduğunu duyunca gözyaşlarıyla Zeynep’açınık sarıldı.

ŞANTAJCI ORTAYA ÇIKTI

Sitare’nin emrettiği gibi Salih’le görüşen ve görüntüleri şantaj için kullandığını öğrenen Mine ise videoyu patronuna götürdü. Bunun üzerine ajansa giden Ozan, Mine’ye ağabeyine ne olduğunu sordu. Uyanır uyanmaz sevgilisini arayan Salih ise gece için özür diledikten sonra, flash belleği sordu. Mine ise telefonu yüzüne kapattı. Ajansa gidince sevgilisine tekrar görüntüleri soran Salih, sonrasında Sitare ile görüşmeye gitti. Salih’in; kızla uğraşmaya sürme ederlerse, görüntülerin gerçek halini yayınlamakla tehdit ettiği Sitare, flash belleği suya attı. O sırada odaya giren Ozan ise ağabeyinin kovulmasına ses çıkarmadı. Ağabeyinin Ozan’ı kıskandığı için bunları yaptığını tamlayan Sitare, o görüntüler için sevgilisini affetmediğini söyledi. Sitare, Ozan’a; “Unutma saçta varsam, kimseye ihtiyacın yok” dedi.

OZAN’IN TACİZ ÇIKIŞI

Toplantıda taciz konusu konuşulduğunda, çılgına dönen Ozan, “Ben kimseyi taciz etmedim” diye olay çıkardı. Ardından kendisine laf rami, eski sevgilisine “Temizlikçi fantezisi” deyince; Eda bile yerde kozu kullanarak tek video paylaştı. Ozan, buradan geri dönüşü olmayacağını söylerken; duruma el koyan Sitare, “Seni, o kız kurtaracak. Görüntüler tekrar hazırlansın, yerde sefer kızın yüzü görünecek” dedi.

ZEYNEP’İN YÜZÜ GÖRÜNDÜ

O sırada eniştesi ve ailesiyle kendisiyle evlenmek isteyen adamın kızının düğününde olan Zeynep’in görüntüleri blursuz olarak yayınlandı. İnternetteki görüntüleri ilk İpek, Kadir akabinde bile dedesi ve tüm ailesi gördü. Videoyu gören Fevzi çılgına dönerken; Zeynep ile Kadir, onun karşısına dikildi. Dedesi torununa dayanak olurken; Zeynep dahi eniştesinin sözlerine; “Ben ahlaksız değilim” karşılığını verdi. İyice kontrolünü kaybeden Fevzi, Zeynep’açınık tokat atacakken Kadir araya girdi. Yaşadıklarına üzülen Zeynep, hemen Instagram hesabını kapattı.

“NORMAL BABA NASIL OLUNUR?”

Ertesi gün İpek, kuzeni Zeynep’açınık ne olduğunu sorarken; içeri giren Türkan, ‘Susarak en iyisini yaptın’ diye Zeynep’i telkin etti. Babası ve Kadir’in sorularına kızan Türkan ise “Babası normal tek koruyucu olsa!” deyince Kadir sayı üzülüp ağlamaya başladı. Sonrasında bile “Normal tek koruyucu nasıl olunur, koruyucu? Söyle tarafıma saçta dahi öyle olmak istiyorum. Acaba saçta normal koruyucu olmadığım için mi Zeynep’in başına kötü şeyler geliyor?” dedi. Babasının söylediklerine üzülen Zeynep, eniştesinin, halasına “Senin yeğenin sahipsiz” dediğini dahi duydu. Sitare, Türkan’la konuşurken Zeynep ile mutlaka yüz yüze görüşmek istediğini ifade etti. Ardından bile para verdi. Zarfı gören ata, bunu kabul etmedi. Giderken Türkan’a maddi manevi olarak yanlarında olduğunu söyleyen Sitare, çıkarken Kadir’i dahi gördü. Ozan, ‘Kız burada’ niteleyerek arayınca bile onun evine gitti.

SİTARE’DEN SAHTE RAPOR PLANI

Ozan’ın evinde gözünü fatih Zeynep, yetişkin tek şok yaşarken; Salih, kardeşine, ‘Biz hepimiz masum tek kızın hayatını kararttık’ dedi. Kardeşler tartışırken evden kaynak Zeynep, girişte tarımsal yönetimiyle görüşmek istediğini söyledi. Ancak yönetim, akıllandırma Sitare Hanım’a bildirdi. Sitare’nin planıyla; Zeynep’açınık polis raporu olduğu iddia edilen tek kağıt gösterildi. Yaşananlardan sayı sıkıldığını söyleyen Ozan, memleketine döneceğini belirtti. Bunu kabul etmeyen Sitare ise “Sen, Ozan’cığım saçta ne diyorsam onu yapacaksın” dedi.

FEVZİ, HAKKI İLE ANLAŞTI

Zeynep’i evlendirmek konusunda kararlı olan Fevzi, Hakkı Bey’in kapısına gitti. Evlilik konusunda anlaşan ikiliden Fevzi, hak parası alacağını bile duyunca, “Senden henüz iyisini mi bulacağız” dedi. Eve dönen Zeynep, Sitare Hanım’ın geldiğini ve ona yardım etmek istediğini Kadir’takt duydu. Bu sırada Fevzi’nin, Zeynep’i hekim kontrolüne götürmek istediğini duyan dedesi; damadına karşı çıkarken fenalaştı. Onlar hastaneye giderken, evde kilitli kalan Zeynep, kapıda Ozan’ı görünce şok oldu. Ozan’ın, Sitare’nin yeni planı doğrultusunda; Zeynep’açınık reddemeyeceği tek teklif yani sevi vaad etmek için kapısına gittiği ortaya artık.

YORUM YAĞDI

Yayınlanan görüntülerde yüzü görünün Zeynep’in hayatının mahvolması ve Sitare’nin onun üzerinden oynadığı oyun sosyal medyada gündem olurken; Erkan Petekkaya’nın hayat verdiği ‘Kadir’ karakterinin babalığına bile yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları… Kendisine tüm bunları yapan insanlarla savaşan tek Zeynepgörmek isterim” “Zeynep’in dedesine helal olsun”, “Zeynep’açınık içim gidiyor”, “Bir kızın hayatı mahvoldu”, ” El birliği ile bitirdiniz Zeynep’i” “Baba kelimesinin sadece 4 harften oluşmadığını, içine bakılınca nasıl tek yüceliği olduğunu anladık” “Kadir sen ne güzel tek babasın.Babalık akılda olumsuzlama kalptedir”, “Aşk oyunu gerçek mi olacak?” “Ozan, Zeynep’açınık gerçekten intihal olduğunda gününü göreceksin Sitare”, “Ah Kadir harika babasın”, “Zeynep ve Kadir arasındaki kaplumbağa bayılıyorum


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.