Müzik: Jennifer Lopez “This Is Me… Now” turnesini duyurdu

humhum

Global Mod
Global Mod
Müzik
Jennifer Lopez “This Is Me… Now” turnesini duyurdu

Jennifer Lopez, yeni albümüyle eş zamanlı olarak “This Is Me… Now: A Love Story” filmini de yayınlıyor. Fotoğraf

© Jordan Strauss/Invision, AP/dpa aracılığıyla

Yeni bir albüm, bir film ve şimdi de bir konser turu: Jennifer Lopez yaz için ABD genelinde bir turneye çıkacağını duyurdu.

ABD'li şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez bu yaz ABD'de turneye çıkmak istiyor. 54 yaşındaki sanatçı, “On the JLo” haber bülteninde 30'dan fazla ABD şehrinde performans sergileyen “Bu Benim…Şimdi: Tur”u duyurdu.

Başlangıcın Haziran ayı sonunda Orlando'da (Florida) ve finalin ise Ağustos ayı sonunda Houston'da (Texas) yapılması planlanıyor. Lopez en son 2019 yılında 50. yaş günü vesilesiyle “Bu Benim Partim” mottosuyla dünya turnesine çıkmıştı.

Güncel tur duyurusu, yeni albümleri “This is Me…Now”un (16 Şubat) çıkışıyla ilgilidir. Lopez'in 13 şarkıdan oluşan dokuzuncu stüdyo albümü, esas olarak Hollywood'daki meslektaşı Ben Affleck (51) ile olan romantik geri dönüşünü konu alıyor. Lopez ve Affleck, yaklaşık 20 yıl önce nişanlandıktan sonra 2022 yazında Las Vegas'ta beklenmedik bir şekilde evlendiler. Ancak “Bennifer aşkı” yalnızca 18 ay sürdü.

Lopez, albümle aynı zamana denk gelecek şekilde “This Is Me… Now: A Love Story” filmini de yayınlayacak. Hayatının ve kariyerinin portresi Amazon Prime Video'da görülebilir.

dpa

#Konular