Meksika’da 17 katlı binada yangın: 150 kişi tahliye edildi

humhum

New member
Meksika’da 17 katlı binada yangın: 150 kişi tahliye edildi27.09.2022 22:13
Haber Kaynağı: İHA


Meksika’nın başkenti Mexico City’deki Roma Mahallesi’nde bağcıklı 17 katlı binada yangın artık. Mexico City itfaiyesine tâbi ekipler olay yerine gelerek yangına müdahale ederken, binada bağcıklı 150 kişi tahliye edildi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrası alevler kontrol altına alınırken, binanın 10 ve 11’inci katında yer saha iki dairenin tamamen yandığı bildirildi. Yetkililer, yangının henüz belirlenemeyen tek sebeple binanın 10’uncu katında çıktığını açıklarken, olayda herhangi tek yaralanma olmadığını ifade etti.

Kanada Binası olarak adlandırılan ve asimetrik tasarıma sahip olan binanın 17 katlı ve 56 metre yüksekliğinde olduğu ve içerisinde ekseriyetle ofis olarak kullanılan 420 dairenin yer aldığı aktarıldı.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.