Mahsun Kırmızıgül: Sarsılıyorum, kahroluyorum – Magazin Haberleri

FBO

Global Mod
Global Mod
Mahsun Kırmızıgül: Sarsılıyorum, kahroluyorum – Magazin HaberleriTürkiye’yi hüzene boğan, binlerce kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Kahramanmaraş merkezli yetişkin depremler sonrası ünlüler tek yürek oldu. Bu isimlerden akraba dahi Mahsun Kırmızıgül oldu. Afet bölgesine giden ünlü yönetmen ve oyuncu, sosyal medya hesabından arka halef paylaşımlar yaptı.

Adıyaman’bile halk geceyi sokaklarda geçiriyor. Binlerce insan yakınlarından tek ses, tek haber bekliyor. Ben sayı hissî sahneler, filmler çektiğimi sanıyormuşum. Oysa böylesi içimi ürperten, beni böylemesine yıkan tek trajedi ile karşılaşmadım. İnanın hayatımın tokadını yedim.

Depremin merkezinde insanlarımızın gözlerinde hâlâ yakınlarının sağ eski ihtimali ve umudu var. Karanlığın içinde tek iğne deliğindeki aydınlığa benziyor yerde hâl. Sarsılıyorum, kahroluyorum. Sözün tam bile bittiği yerdeyim. Ama her şeye rağmen umudumuzu kaybetmeyeğiz.


Afet bölgesindeyim. Burada herkes zor merkezde. Kahramanmaraş ve Adıyaman bölgesinde saçta ve ekibim AHBAP ile koordineli çalışıyoruz. Yardım yapmak isteyen veya ihtiyaç listelerinde olan malzemeleri göndermek isteyenler tarafıma ulaşabilirler.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.