Lady Kitty Spencer: Diana'nın yeğeni ilk kez anne oldu

humhum

Global Mod
Global Mod
Leydi Kitty Spencer
Diana'nın yeğeni ilk kez anne oldu

Lady Kitty Spencer, Prenses Diana'nın erkek kardeşi Charles Spencer'ın en büyük kızıdır.

© Andrea Raffin/Shutterstock.com

Prenses Diana'nın yeğeni Lady Kitty Spencer gizlice anne oldu. Anneler Günü'nde tatlı haberi duyurdu.

Lady Kitty Spencer (33) ve kocası Michael Lewis (65) gizlice ebeveyn oldular. Prenses Diana'nın (1961-1997) yeğeni, bu tatlı haberi İngiltere'de Anneler Günü olan 10 Mart'ta Instagram'dan duyurdu.

It kızı ve model, kendisini bebeğiyle birlikte gösteren bir dizi fotoğrafta şunu yazdı: “Senin annen olmak benim küçük çocuğum olmak benim hayatımın neşesi. Seni koşulsuz seviyorum. Bugün herkesin Anneler Günü kutlu olsun.” Fotoğraflarda Spencer beyaz bir mayo giyiyor ve bebeğini kumsalda tutuyor.

33 yaşındaki oyuncu, bebeğin ne zaman doğduğunu veya adının ne olduğunu açıklamadı.

2021'den beri evli

Lady Kitty Spencer, Temmuz 2021'den beri Güney Afrikalı milyoner Michael Lewis ile evli. Düğün İtalya'nın başkenti Roma yakınlarında gerçekleşti. Bu, 33 yaşındaki adamın ilk çocuğu; Lewis'in önceki evliliğinden zaten üç yetişkin çocuğu var.

Lady Kitty Spencer, Diana'nın erkek kardeşi Charles Spencer'ın (59) en büyük kızıdır ve 1990 yılında Londra'da doğmuştur. Aile 1997 yılında boşandıktan sonra bile 1995 yılında Güney Afrika'ya taşınmış ve burada annesi ve küçük kardeşleriyle birlikte yaşamıştır. Cape Town ve Londra'da okuyan Spencer, Storm Model Management modelleme ajansıyla sözleşme imzaladı.

SpotOnHaberler

#Konular