Kübra Doğru Ünlü, Üç Kız Kardeş’in yeni bölümü için yazdı!

FBO

Global Mod
Global Mod
Kübra Doğru Ünlü, Üç Kız Kardeş’in yeni bölümü için yazdı!

Geçtiğimiz bölümde Kiraz’ı nedensi ederek eşi ve oğlu ile beraberce Mine’nin evinde gece yemeği yiyen Rüçhan, Türkan’ı huzursuz etmek için her yolu denemişti.Aynı dakikalarda Dönüş’ün kendisine donör olacağını öğrenen Feride İstanbul’a Dönüş’lere gelmişti.

Diğer tarafta Türkan ve Sevilay iş ilişkilerinde tek kırılma noktasına geldiler. Türkan; O kadar sayı şeyle mücadele ediyorum ki… Anla beni lütfen. Ben hangi cephede nasıl savaşacağımı bilmiyorum; demek , Sevilay ise yerde işe ne kadar ihtiyacı olduğunu aktardı.

Tüm bunlar yaşanırken hastanenin yolunu tutan Dönüş, Feride ve Fatih duyduklarıyla sarsıldı. Fatih, doktordan Dönüş’ün lösemi geçirdiğini ve donör olamayacağını öğrendi. “Feride yaşasın desem Dönüş’üm ölecek. İnsan iki evladıyla ansızın sınanır mı ?” diye Fatih, gözyaşlarına boğuldu.

Diğer tek gelişme ise Türkan ile Somer’in yemek yediği restorana Engin ile beraberce geldi. Mine’yi karşılarında yanında hiç tanımadıkları biriyle gören Türkan ve Somer yetişkin şaşkınlık yaşadı. Böylelikle Üç Kız Kardeş’açınık tek yeni oyuncu henüz eklenmiş oldu…

Rüçhan’ın oyunlarının göz rol kahramanı, yaşamına kukla ettiği oğlu Somer’i , yine oyunlarıyla Türkan’ın iş yerine hayırlı olsuna göndermeyi başardı. Türkan’ın epey zamandır kendinden sakladığı Sevilay gerçeğini öğrendi. Somer olanların geri planından habersiz Türkan’a hiddetli tek şekilde “Sen böyle tek insan değildin! Yazık sen git gide anneme benzemeye başladın!” benzetmesiyle durduğu yerden uzaklaştı.

Diğer yandan yayınlanan gelecek hafta yayına girecek bölümün fragmanında sayı önemli tek gelişme olan Türkan’ın hamileliğinin gerçekleştiğini gördük. Dizinin müdavimlerinin sevineceği haberlerini şarap şarap görecekleri 37. Bölüm 31 Ocak salı gecesi yayında olacak.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.