Kate’den öpücükler: William’ını poloda destekliyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Kate’den öpücükler
William’ını poloda destekliyor

Prenses Kate ve Prens William, Windsor’da bir hayır kurumu polo kupasında.

© imago resimleri/PA Resimleri

Taç giyme töreninden polo sahasına: Prens William bir yardım maçında yarıştı. Prenses Kate’den aktif destek geldi.

Kral Charles III’ün sembolik taç giyme töreninden sonra. (74) 5 Temmuz’da İskoçya’da, görünüşe göre en büyük oğlu ve eşi hızla evlerine gitti. Sadece bir gün sonra Prens William (41), eşi Prenses Kate (41) tarafından aktif olarak desteklendiği Windsor’daki geleneksel Muhafızlar Polo Kulübü’nde bir yardım amaçlı polo oyununa katıldı.

Out-Sourcing Inc. Royal Charity Polo Cup 2023’te prens sadece küçük bir fil şeklinde tatlı bir ödül almakla kalmadı, aynı zamanda Kate’inden yanağına sevgi dolu bir öpücük aldı. “People” grubundan Simon Perry, bu güzel anın kısa bir klibini Instagram’da paylaştı.

İyi bir amaç için 1,2 milyon dolar

Dergiye göre, etkinlik hayır kurumları için 1,2 milyon dolardan fazla para topladı. Kısmi bir miktar East Anglia’s Children’s Hospices’e (EACH) gider. Prenses, 2012’den beri çocuklara ve gençlere ve ailelerine bakan organizasyonun patronu.

Kate ve William, geçen Temmuz ayında Windsor’daki yardım etkinliğinde halka açık bir şekilde kaplumbağaya kapıldılar. O zamanlar siyah desenli uzun beyaz bir elbise giymişti, bu sefer Beulah London’dan bebe mavisi midi bir elbise giymişti. 2022’de yardım etkinliğine Cocker Spaniel hanım Orla eşlik etti. Görünüşe göre ailenin köpeği bu yıl orada değildi.

Orla, eşi Alizee Thevenet’ten ilk çocuğunu beklediğini henüz açıklayan Kate’in 36 yaşındaki küçük kardeşi James Middleton’dan bir hediye. Kate ve William’ın üç çocuğu var: George (9), Charlotte (8) ve Louis (5). Charlotte’un Orla ile özel bir ilişkisi olduğu söyleniyor.

SpotOnNews

#Konular