Kanser hastası Charles'ı ziyaret ettikten sonra: Prens Harry uzlaşmaya inanıyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Kanser hastası Charles'ı ziyaret ettikten sonra
Prens Harry uzlaşmaya inanıyor

Düşes Meghan ve Prens Harry Kanada'da kaldıkları süre boyunca.

© imago görselleri/i Görseller

Harry, Kral III. Charles ile olan ilişkisini tartışarak kendini buz kanalından aşağı atıyor. frenler açıkken diyor.

Son yıllarda Prens Harry (39) ile İngiliz kraliyet ailesi arasındaki gergin ilişkiye dair çok sayıda haber yapılıyor. Kanada ziyareti kapsamında verilen yeni bir röportajda Kral III. Charles'ın ikinci oğlu şunu öne sürüyor: (75), babasının kanser teşhisi sonrasında oldukça uzlaşmacı bir tavır takındı.

Harry ve eşi Düşes Meghan (42), ilk Kış Invictus Oyunlarını tanıtmak için şu anda Kanada'da bulunuyor. Neredeyse tam bir yıl sonra Harry'nin kurduğu engelli askerlere yönelik spor etkinliği Vancouver ve Whistler'da gerçekleşecek. Ziyaret sırasında iskelet disiplinini de denedi. Katılımcılarla yaptığı toplantı ve kısa bir brifingin ardından cesurca buz kanalına daldı.

Kısa bir süre sonra Prens Harry, ABC News'den Will Reeve ile yaptığı özel sohbette babasının kanser teşhisini, eve yaptığı kısa ziyareti ve ailesiyle olan ilişkisini anlattı. Konuşma sırasında Harry, gergin ilişkiyi açıkça düzeltmek istediği izlenimini veriyor.

Prens Harry uzlaşmaya inanıyor

Prens, Harry'nin Charles'ın son kanser teşhisi haberini babasıyla yaptığı konuşmada öğrendiğini söyledi. Harry, “Bir uçağa bindim ve mümkün olduğu kadar çabuk onu görmeye gittim” diye açıklıyor. Ziyaretin kendisi için nasıl bir şey olduğu sorulduğunda 39 yaşındaki oyuncu şunları söyledi: “Bakın, ailemi seviyorum. Uçağa binip onu görebildiğim için ve ne kadar zaman olursa olsun ona minnettarım. onunla vakit geçir.” Basında çıkan haberlere göre, Harry'nin Kral III. Charles'la yalnızca 30 ila 45 dakikası olduğu bildirildi. Tedavisinin ardından iyileşmek için Sandringham malikanesine çekilmeden önce oğlu ertesi gün ailesinin yanına ABD'ye uçtu.

Harry, Charles'ın sağlık durumuyla ilgili bir soruyu yanıtlamıyor; bu onunla babası arasında kalmalı. Ancak hastalığın aynı zamanda yeniden birleştirici bir etkiye de sahip olabileceğinden emin. Harry'nin de Meghan ve iki çocuğuyla birlikte kendi ailesi olduğunu vurguluyor. Çift, küçük Archie (4) ve kız kardeşi Lilibet (2) ile birlikte Montecito, Kaliforniya'da yaşıyor.

Kraliyet, “Hepimiz gibi benim de kendi ailem var. Ailem ve Kaliforniya'daki hayatım aynen böyle” diyor. Ve her gün ABD'de yaşamayı seviyor. Hatta bir noktada ABD vatandaşlığına başvurmayı bile düşündü ancak bu şu anda onun için yüksek bir öncelik değil. Aynı zamanda Harry gelecekte kraliyet ailesini daha sık ziyaret etmeyi de planlıyor: “Beni Büyük Britanya'ya ya da Büyük Britanya'ya geri götürecek daha fazla gezi planladım, bu yüzden ailemi mümkün olduğunca sık ziyaret edeceğim.”

SpotOnHaberler

#Konular