“GZSZ” yıldızı Wolfgang Bahro: Aradan sonra Jo Gerner için dramatik geri dönüş

humhum

Global Mod
Global Mod
“GZSZ”nin yıldızı Wolfgang Bahro
Jo Gerner'ın aradan sonra dramatik dönüşü

Wolfgang Bahro, 1993'ten beri Jo Gerner olarak “İyi Zamanlar, Kötü Zamanlar”ın bir parçası.

© Sebastian Geyer/RTL

Wolfang Bahro, kısa bir aradan sonra Jo Gerner olarak “GZSZ”ye geri dönüyor. Berlin mahallesindeki rolü bu şekilde devam ediyor.

“İyi Zamanlar, Kötü Zamanlar”daki ikonik rolü şu anda Harvard'da misafir profesörlük yapıyor ve kendisi de yaratıcılığa ara veriyor. Şimdi Wolfgang Bahro (63), dizi karakteri Jo Gerner için sırada ne olduğunu açıklıyor. 8.000'inci ile ilgili RTL ile yapılan bir röportajda. Yıldönümü bölümünde Gerner'in ne zaman döneceği sorusuna şu sözlerle yanıt veriyor: “Gerner, Harvard'da hukuk profesörü ve misafir profesör olarak hukuk öğrencilerine ders veriyor. Ve iki ay sonra tekrar geri dönüyor. Çok çok yakında!”

“Karmaşıktır ve karmaşık olacaktır”

Döner dönmez Berlin'de heyecan verici bir dizi gelişimi devam edecek gibi görünüyor. “Jo, Felix Lehmann'ın eski karısı Laura'ya yazdığı bir mektup hakkında patlayıcı bir haber öğrenir… – Gerner dramına yol açma potansiyeli olan!” Bahro ayrıca Gerner'in dönüşünden sonra seri eşiyle işlerin devam edip etmeyeceğini ve nasıl devam edeceğini açıklıyor: “Her halükarda Yvonne'la kalacak ve şimdiden söyleyebileceğim şey: Bu karmaşık ve karmaşık olacak!”

Wolfgang Bahro, 1993'ten bu yana entrikacı avukat Prof. Dr. Bu kadar uzun süredir kadroda yer aldığı için bu rol onun oyunculuğunu ve özel hayatını da şekillendirdi: Örneğin kendisine televizyonda sık sık Gerner karakterine çok benzeyen roller teklif ediliyor. “Fakat bunu prensipte reddediyorum çünkü sadece 'GZSZ'de Jo Gerner'ı canlandırıyorum. Özel hayatım da 'GZSZ' tarafından, hayranlarım tarafından tanınmadan ve benden izin istenmeden toplum içinde özgürce dolaşamayacağım şekilde değişti. imza ve selfieler istenecek.”

Wolfgang Bahro her yıl yaratıcı bir ara veriyor

Şubat ayında Bahro, RTL ile yaptığı bir röportajda, her yıl olduğu gibi 2024'te de “GZSZ”den Mart ortasına kadar yaratıcılığa kısa bir ara vereceğini ve “kendimi başka türlü bulamadığım diğer projelere adamak” istediğini açıklamıştı. zaman için.” Diğer şeylerin yanı sıra, birkaç yıl önce oğlu David için bir genç yetişkin romanı yazdı. “Şimdi bundan bir senaryo geliştirmeyi planlıyorum.”

SpotOnHaberler

#Konular