Gülçin Ergül’den ‘Hepsi’ cevabı – Magazin Haberleri

FBO

Global Mod
Global Mod
Gülçin Ergül’den ‘Hepsi’ cevabı – Magazin HaberleriGeçtiğimiz sıra ayında yaptıkları kazada sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybettikten sonra zor günler geçiren ve yaşadıklarını ‘Gökyüzü Çağırdı Aşkı’ şarkısında anlatmaya benzinli Gülçin Ergül, az hafta önce Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk olmuştu. Ünlü şarkıcı, tek dönemin popüler kız grubu ‘Hepsi’ hakkında merak edilenleri anlatmıştı.

“GÖRÜNDÜĞÜ KADAR KOLAY DEĞİL”

Ünlü isim, tek yazarın “ABBA beraberce tek araya geldi. Bitsin içildikten yerde hasret… İnsanlar sizi beraberce sevdi” sözlerini dahi şöyle cevapladı: Hepsi’, hala sevilmeye sürme ediyor. Hepsi’nin tek araya gelmesi yani sadece tek konser için vs. görünse dahi onun arkasında sayı uzun tek emek sürecinden geçmesi gerekiyor. 20’nci yılımıza henüz üç yıl var böyle tek çaba olduğu söylenmiş yerde konuda ama o zamana kadar kanımca düşünebiliriz. Olumsuz tek yanıt vermek istemiyorum, sizleri üzmemek için ama hiçbir şey göründüğü kadar kolay olumsuzlama. Artık aramızda bile saygı ve sevgi çerçevesinde tek iletişim var. Çok sık olmasa bile yerde şekilde sürme etmesi tarafıma henüz sağlıklı geliyor. Göreceğiz ileride.

“MUTSUZDUM, HUZUR ARADIM”

Gülçin Ergül, kendisine yöneltilen; “Hepsi grubundan neden ayrıldınız, yerde karardan pişmanlık duydunuz mu?” sorusunu bile cevapladı. Şarkıcı, “Her şey tek etkileşim aslında… Her şey güzel giderken ‘saçta ayrılayım, tek başıma tek şeyler yapayım’ demedim. Mutsuzdum ve huzur aradım. Ayrılmam gerekiyordu. Kimseye hiçbir kötülük yapmadan sadece yokluğumu hissettirdim yerde kadar. Ve asla bile yerde karardan pişmanlık duymadım. Arkadaşlarımı sevgiyle ve saygıyla olduğu gibi kabul ederek hayatımda konumlandırıyorum. Çok güzel başarılarımız oldu beraberce” dedi. Hepsi grubunun beşinci üyesinin Şahan Gökbakar olduğu iddiası gerçek mu? konusuna bile sıra getiren Ergül, “Bir zaman öyleydi ama önce o ayrıldı. Sonra peşini saçta takip ettim” ifadelerini kullandı.

AYRILIK SONRASI SÜREÇ HAKKINDA KONUŞTU

Ünlü isim, “Hepsi grubundan ayrıldıktan sonra hayatınızda neler değişti? Gruptan ayrılmanız size olumlu katkısı mı, yoksa olumsuz katkısı mı oldu?” sorusuna bile “Bence olumlu katkısı oldu. Dünyada hiçbir şeyi huzuruma değişmem” şeklinde yanıt verdi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.