Giulia Gwinn: Kadınlar Dünya Kupası’nda ZDF uzmanı olarak

humhum

Global Mod
Global Mod
Julia Gwinn
Kadınlar Dünya Kupası’nda bir ZDF uzmanı olarak

ZDF uzmanı olarak görev başında: profesyonel futbolcu Giulia Gwinn, Dünya Kupası olaylarını analiz edecek.

© ZDF/Christoph Heidrich

Giulia Gwinn artık Dünya Kupası’nda özel bir rol oynayabilir. ZDF uzmanı olarak takımının maçlarını takip edecek.

Dizindeki bir sakatlığın ardından, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki Kadınlar Dünya Kupası’na oyuncu olarak katılamıyor, ancak Alman kadın milli futbol takımının taraftarları Giulia Gwinn’den (24) tamamen vazgeçmek zorunda değiller: profesyonel futbolcu ZDF im uzmanı Aktif olun ve takım arkadaşlarınızın oyunlarını analiz edin. Bu, Mainz yayıncısı tarafından bir basın açıklamasıyla duyuruldu. Televizyonun önündeki izleyiciler onları “ZDF sabah dergisi” ve “ZDF öğlen dergisi” nde görecekler.

Gwinn, Alman ekibinin ilk Dünya Kupası maçında Sven Voss (47) ve ZDF uzmanı Kathrin Lehmann (43) ile Dünya Kupası stüdyosunda da olacak. Alman takımı 24 Temmuz 2023’te sabah 10:30’da Fas ile oynuyor. Ayrıca ZDF spor direktörü Yorck Polus’a (52) göre Gwinn, “kadın futboluna olan coşkusunu” ZDF’nin sosyal medya kanallarına da taşıyacak.

Stüdyodaki ekibinin “uzatılmış bir kolu” olarak

Giulia Gwinn, yeni rolünün Almanya’daki ilgili tüm futbol hayranlarını zenginleştirmesini umuyor. “Hiç şüphesiz: Avustralya ve Yeni Zelanda’da bir oyuncu olmayı çok isterdim ve umarım başarılı bir Dünya Kupası için üzerime düşeni yapmak isterdim.” Bilinen nedenlerle bu mümkün olmadığından, diğer heyecan verici işlevi dört gözle bekliyor. “Yeni görevimde kendimi öncelikle Alman milli takımının bir uzantısı olarak görüyorum.” Duyguları sınıflandırmak ve ekip yaşamı hakkında fikir vermek istiyor.

SpotOnNews

#Konular