ESC finali: Almanya 21. sırada başlıyor

humhum

Global Mod
Global Mod
ESC finali
Almanya 21. sırada başlıyor

Kayıpların Efendisi, ESC’de Almanya’yı temsil ediyor.

© imago/TT


Eurovision Şarkı Yarışması’nın finali için başlangıç sırası belirlendi: Lord of the Lost, Almanya için 21. sırada şarkı söylüyor.

Eurovision Şarkı Yarışması’nın Cumartesi günü Liverpool’da oynanacak büyük finalinin başlama sırası belli oldu: Almanya son sıralardan biri olacak. Organizatörlerin Cuma günü duyurduğu gibi, Kayıpların Efendisi sahnedeki 21. perde olacak. Toplam 26 ülke yarışıyor.


Alt sıra, muhtemelen “Blood & Glitter” şarkısını seslendiren Hamburglu grubun eline geçebilir. Çünkü TV seyircisi genellikle sonraki performansları daha iyi hatırlar. Bir hatırlatma olarak: ESC galibi Lena Meyer-Landrut (31) 2010’da Oslo’daki ESC’de 22. sanatçı olarak yer aldı. Malik Harris (25) ise 2022’de 13. startı ile orta sahaya yerleşti ve yarışmayı son sırada tamamladı.


Büyük ESC finalinde ilk ve son perde
“Who the Hell is Edgar?” şarkısını seslendiren ikili Teya & Salena. şarkı söylüyor – uluslararası müzik yarışmasının genel tanıtımından hemen sonra. Son olarak Mae Muller (25) İngiltere için “I Wrote a Song” şarkısını seslendirecek.


Sonuç olarak, Kaybın Efendisi’nin sadece küçük bir kazanma şansı var, daha kesin olarak yüzde birin altında. Bununla birlikte, bahisçiler, masa ortası rekabetçi bir yerleşimin gerçekçi olduğunu düşünüyor. ESC efsanesi Peter Urban (75) geçtiğimiz günlerde “Gala” dergisine Almanya’yı sekizinci sırada gördüğünü açıkladı.


SpotOnNews

#Konular