Dunja Hayali: ZDF “Spor Stüdyosu”na veda ediyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Dünya Hayali
ZDF “Sportstudio”ya veda ediyor

Dunja Hayali, Berlin’deki bir performansta.

© imago/Gelecek Görüntü

Dunja Hayali, “Sportstudio”dan ayrıldığını duyurdu. Bir Instagram gönderisinde nedenlerini açıklıyor.

Dunja Hayali (48), ZDF “Sportstudio”ya veda ediyor. Bir Instagram gönderisinde, gösteriden anları gösteriyor. Ağustos 2018’den Mayıs 2023’e kadar “The Current Sport Studio”nun 40 sayısının moderatörlüğünü yaptı. Gönderide şunları yazdı: “Benim için kolay değil çünkü şovu ve ekibi gerçekten son 5 yıldır (spor) kalbime aldım …”

48 yaşındaki oyuncu şunları ekledi: “Ancak üç program – farklı nedenlerle – en azından benim için çok fazla. Bu yüzden 41 programdan sonra ‘güle güle’ diyorum ve tamamen ‘moma’ ve ‘heute journal’a odaklanacağım. odak.”

“Bu ilginç, çeşitli, zorlu ve her şeyden önce zenginleştirici zaman için minnettardı”. Sunucu ayrıca gönderide gösterinin konukları ve ekibine teşekkür etti. Sonunda, “Pekala, son tura geçelim. 90 dakika artı biraz fazladan sonra bitti,” diye yazıyor.

“heute günlüğüne” geri dön

Dunja Hayali, 2007’den 2010’a kadar eş moderatör olarak yönettiği “heute journal”ın moderasyon ekibini 2023 Şubat ayının sonundan bu yana güçlendiriyor. 2010’dan beri burada sunucu.

2018’de Katrin Müller-Hohenstein (57), Jochen Breyer (40) ve Sven Voss (46) ile dönüşümlü olarak “das aktuell sportstudio” moderatörlüğünü devraldı.

SpotOnNews

#Konular