Demi Moore: Milano’da çok seksi görünüyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Demi Moore
Milano’da çok seksi görünüyor

Fendi defilesinden önce Demi Moore, meslektaşı Amber Valletta’nın yanında seksi görünümüyle poz verdi.

© IMAGO/ABACAPRESS/Marco Piovanotto


Demi Moore, Milano Moda Haftası’nda çok özel bir trend yaratmak istiyor: Zaten iki kez sütyensiz göründü.

O bir büyükanne ve Kasım ayında 61 yaşına girecek. Ancak bu, oyunculuk ikonu Demi Moore’un (60) kendini özgürce göstermeye devam etmesine engel olmuyor. Milano Moda Haftası’nda iki seksi görünüm sergiledi. Sütyensiz gitti ama başka ilginç aksesuarlar seçti.


Kırmızı elbisesiyle herkesin dikkatini çekti
Moore ilk olarak İtalyan moda başkentindeki Fendi İlkbahar/Yaz 2024 defilesine katıldı. Yıldız, yarışçı yakalı ve uyumlu midi etekli, fitilli kırmızı bluzuyla dikkatleri üzerine çekti. Çünkü vücudu saran kıyafet, oyuncunun altına hiçbir şey giymediğini gösteriyordu. Bir diğer dikkat çeken ise kollarına bol bol giydiği uzun açık mavi ceketti.


Aksiyon kahramanı Bruce Willis’in (68) eski eşi, Kasım 2022’deki 60. doğum gününden önce People dergisine verdiği röportajda şunları açıkladı: “Birçok açıdan kendimi her zamankinden daha canlı ve mevcut hissediyorum.” Üç çocuk annesi olan anne, kıyafet seçimiyle de bunu kanıtlıyor.


Derin bir yaka ve bir köpekle
Çünkü o aynı zamanda 22 Eylül Cuma günü Versace defilesinde sutyensiz ve dekolteli bir blazer ceketle de açık bir şekilde göründü. Göz alıcı pantolonları da altın rengi püsküllü ve çok özel bir aksesuarla kombinledi. Defileye Chihuahua Pilavını getirdi. Hollywood yıldızı, Instagram hesabında Donatella Versace’nin (68) yanında ve köpeğiyle birlikte poz verdiği bir Haber yayınladı. Şöyle yazdı: “Pilav’ın tek ve tek Donatella Versace ile büyük gecesi. Gerçek bir köpek partisi yaptık. Kesinlikle nefes kesici bir gösteri.”


Podyumda 50 yaş üstü göz alıcı görünen başka bir yıldıza hayran kaldı: Beş yıl sonra tekrar Versace adına yürüyen top model Claudia Schiffer (53).


SpotOnHaberler

#Konular