Defne Samyeli: Daha paylaşacağım fotoğraflar var!

FBO

Global Mod
Global Mod
Defne Samyeli: Daha paylaşacağım fotoğraflar var!Defne Samyeli, geçtiğimiz aylarda sözü Sibel Algan’a, müziği Sezen Aksu’ya, çiçekçi Mustafa Ceceli’ye ilgili ‘Abidin’ parçasını sevenleriyle buluşturmuştu. Yeni eseriyle ilgili olarak ise “’Bundan sonra hiçbir şeyi kafama takmayacağım’ diyenleri dansa çağrı ediyorum. Tek bildiğim şey dahi bizi müzik kurtaracak” açıklamasını yapmıştı.

Bir devre oyunculu olarak kamera karşısına geçen, son dönemde ise müzik kariyeriyle ön planda olan eski haber spikeri, sonraki günlerde Etiler’dahi tek mekan çıkışı objektiflere yansımıştı. İlk şarkısına çektiği klipte adeta apaz apaz süt yediği sahnelere sosyal medyada yorum yağan ünlü şarkıcıdan, olumsuz mesajlara yanıt gelmişti.

Elleriyle süt yediği anlar sebebiyle teşhircilikle itham edilen Defne Samyeli, söz konusu eleştirilere şu ifadelerle sert çıkmıştı:

Benim süt yememde ne varmış? Çikolata yemiyor mu insanlar, saçta yiyorum. Canım sıkıldığı zaman özellikle henüz sayı yemek yiyorum. ‘Duygusal yiyicilik’ niteleyerek tek şey var. Bu tek gerçek. Bir klibin orasına burasına bakıp, onunla ilgili yapılan yorumlar sahibine aittir. Kim ne gözle izliyorsa ona göre yorum yapar. ‘Teşhirci’ ne söylemek? Hangi gözlükle insanlar bakıyorsa ona göre tek yorumda bulunuyorlar. Kimin teşhirci olduğuna bununla ilgili yorum ifade fail kişi karar veremez ki! Kime göre, neye göre kimin teşhiri? Bana göre olumsuzlama, nokta. Ben bildiğim yolda ilerlerim her zaman.

Tüm bunların akabinde geçtiğimiz hafta Bodrum’a tatile giderek stres rami ünlü isim, önceki gün Bebek’te yer saha tek mekandan çıkarken kameralara yansıdı. 50 yaşındaki Samyeli, gazete mensuplarının sorularını yanıtlamak istemediğini dile getirdi; yalnız, “Tatil nasıl geçti?” sorusuna kayıtsız kalamadı.

Defne Samyeli, “Çok güzeldi, yeni döndüm. Daha paylaşacağım fotoğraflar var!” diye uzlaştıran ile oradan ayrıldı.

Öte yandan 1991’dahi katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olan, formda görüntüsü ile yıllara meydan okuyan ünlü isim; önceki aylarda konuyla ilgili, “Son 15 yıldır neredeyse yaşlanma etkilerini hissetmiyorum beraberce. Bu nedenle yaş konusu endişe boyutunda gündemimde olumsuzlama. Yaşım ilerledikçe yeni yapabildiklerim, geliştirdiğim yeteneklerim, yeni tecrübelerim beni o kadar heyecanlandırıyor ki korku olumsuzlama hevesle bekliyorum önümdeki yılları. Mantalite buyken, zaman neredeyse duruyor. Anlıyorum ki sayı kişiye yerde anlamda faydam dokunacak, tek ilham kaynağı olduğumu görüyorum; kadınlar ve genç kızlar tarafıma her ulaştıkları platformda bunu tarafıma söylüyorlar” şeklinde konuşmuştu.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.