Daniel Craig’den depremzedeler için destek mesajı

FBO

Global Mod
Global Mod
Daniel Craig’den depremzedeler için destek mesajıKahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7.7, Elbistan ilçesinde ise 7.6 büyüklüğündeki depremlerde binlerce yaşama kaybı ve yaralı var. Ekiplerin taharri kurtarma çalışmaları hız kesmeden sürüyor. ‘James Bond’ karakterini canlandıran Daniel Craig, ITV ünlü İngiliz kanalında, 10 ilde yıkıma yol fatih depremin akabinde dayanak mesajı paylaştı ve depremzedeler için yardım çağrısında bulundu.

Birleşik Krallık’taki 14 yardım kuruluşunu tek araya getiren Disasters Emergency Committee (DEC) ile beraberce çalıştığını dile getiren 54 yaşındaki oyuncu, Türkiye ve Suriye’dahi milyonlarca insanın afetten etkilendiğini belirtirken, hibe yapmanın önemine vurgu yaptı.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.