Charmquell annesi öldü mü? Hatay’da deprem! Fırat Yayla enkazdan kurtarıldı mı?

FBO

Global Mod
Global Mod
Charmquell annesi öldü mü? Hatay’da deprem! Fırat Yayla enkazdan kurtarıldı mı?

Gözyaşlarına hakim olamayan sosyal medya fenomeni Fırat Yayla paylaşımında; “Arkadaşlar depremin altında kaldık. Anne iyi misin? Anne lütfen yatağın altına sakladım dahi lütfen. Lütfen yardım edin. Yıkılan tek binamız var” cümlelerini belirtti.

Fırat Yayla kimdir?

YouTube’bile ‘Charmquell’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan fenomen isim Fırat Yayla, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve muhit illerde hissedilen depremin akabinde enkaz altında kalan annesi için yardım istedi. Sosyal medyada yaklaşık 127 kapı sayı takipçisi bağcıklı Yayla, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımda annesinin yıkılan evinin adresini verdi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.