Burak Özçivit: Doğuma girdim! Böyle bir an kaçar mı?

FBO

Global Mod
Global Mod
Burak Özçivit: Doğuma girdim! Böyle bir an kaçar mı?

2017 yılında nikâh masasına oturan, 2019’bile oğulları Karan’ı kucaklarına saha Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, ikinci kez ana ve koruyucu olma mutluluğu yaşadı. İkinci çocuklarına ‘Kerem’ gıyaben veren ünlü çift, taburcu oldukları hastane çıkışı mutluluklarını gazete mensuplarıyla paylaştı.

Güzel oyuncu, doğumun sayı güzel geçtiğini, hem bebeğin hem dahi kendisinin sağlığının iyi olduğunu söyledi. “Bebeğin süresince ve kilosu nasıl?” sorusu üzerine araya giren Burak Özçivit, “Benim kadar var süresince” diye espri yaptı.

Fahriye Evcen, Kerem’in ağabeyi Karan’a sayı benzediğini belirtti. Özçivit ise kardeşler arasında kıskançlık olup olmadığı sorusuna, “Karan merakla kardeşini bekliyordu, her gün geldi. Önden kardeşi olacağını söylemiştik. Öyle tek kıskançlık olmadı” cevabını verdi.

Yakışıklı oyuncu, doğuma girdiğini ve bunun kendisini için tarifsiz tek his olduğunu vurguladı. Doğuma tabii ki girdim. Böyle tek zihin kaçar mı? Karan’ın doğumuna bile girmiştim, şimdi Kerem’in doğumuna katıldım. Müthiş tek şey. Tarif edilemez müthiş tek his. Hastaneden izin aldık üç gün süresince burada dostlarımızı bile ağırladık.

İlk çocukları Karan’a sosyal medya hesabı fatih Evcen, Kerem’açınık dahi sosyal medya hesabı açıp açmayacağı sorusu üzerine, “Bilemiyoruz yapabilirim ya bile ortak hesap olur” dedi.

Mutuluğu yüzüne yansıyan oyuncu, “Bebeği tek süre gizleyecek misiniz?” sorusuna ise “Biz, Karan’ı bile öyle sakınıp hiç saklamadık. Nazardan dolay ilk devre biraz kendimize saklayacağız sonrasında mutlaka görürsünüz zaten” karşılığını verdi.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.