Bülent Ersoy, 20 yıl önce fotoğraf çekildiği kız kardeşlerle bir araya geldi

FBO

Global Mod
Global Mod
Bülent Ersoy, 20 yıl önce fotoğraf çekildiği kız kardeşlerle bir araya geldi03.12.2022 22:39
Haber Kaynağı: DHA

Türk sanat müziği sanatçısı Bülent Ersoy, tek açılışa katılmak üzere Ordu’ya geldi. Altınordu ilçesinde tek iş yerinin açılışına katılan Ersoy, kurdeleyi AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Hitaloğlu ile beraberce kesti. Kurdele kesiminin akabinde işletme sahipleriyle tek süre sohbet fail Ersoy, kendisiyle görüşmek isteyen iki kız kardeşle tek araya geldi. 20 yıl önce Antalya’bile beraberce çekildikleri fotoğrafı gösteren iki kız kardeşin elindeki resimleri saha Ersoy, tek süre sohbet etti. Ersoy, kız kardeşlerden gelen ‘Ablamın nikah şahidi olur musunuz’ sorusunu “Ben yapamam, uğursuz gelirim. Ben yerde işlerde hiç terzilik tutturamadım. Hepsi kaçtı gitti. Allah korusun tek terslik olur” diye yanıtladı.

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.