Atike ne demek? 2022 MasterChef Atike kaç yaşında? MasterChef Atike Bozyaka kimdir? MasterChef Atike instagram adresi!

FBO

Global Mod
Global Mod
Atike ne demek? 2022 MasterChef Atike kaç yaşında? MasterChef Atike Bozyaka kimdir? MasterChef Atike instagram adresi!26.09.2022 20:39 Son Güncelleme: 26.09.2022 20:40


Atike Bozyaka, MasterChef yarışmasının kadrosunda iddialı açıklamalarıyla ilgi gördü. Sevilen yarışma programına katılanlar kısa sürede ilgi gördü. Peki ama MasterChef Atike kimdir, kaç yaşında, instagram adresi nedir?

MasterChef Atike kimdir?

Atike Bozyaka 34 yaşında ve yarışmaya İzmir’takt katılmıştır. Profesyonel ahçı olan Atike Bozyaka Masterchef ilk turda 2 evet alarak 2. tura yükseldi. Atike Bozyaka 2. turda en iyi tabağı çıkartarak tek üst tura ismini yazdırdı. Atike Bozyaka, Masterchef’te 3. tur mücadelesine dahi gıyaben yazdırmıştı.


Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için forumhizmeti@gmail.com adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.