“Almanya’nın Sesi”: Dört teknik direktör de 13. sezonda ara veriyor

humhum

Global Mod
Global Mod
“Almanya’nın sesi”
Dört koç da Sezon 13’te ara veriyor

Antrenörler Peter Maffay, Stefanie Kloß, Mark Forster ve Rea Garvey (soldan sağa) “The Voice of Germany”nin 13. sezonu için geri dönmüyorlar.

© ProSieben/SAT.1/André Kowalski


Dört “Almanya’nın Sesi” koçu Peter Maffay, Stefanie Kloß, Mark Forster ve Rea Garvey 13. sezonda ara veriyor.

“Almanya’nın Sesi” izleyicileri bu yıl tamamen yeni bir teknik direktör kadrosu görecekler. Sat.1 ve ProSieben Bunu Pazar günü Twitter’da duyurdu: “Geçen harika #TheVoice sezonunun ardından, @SILBERMOND’dan koçlarımız Stefanie Kloß, kazanan koç Mark Forster @forstermusic, favori İrlandalımız @ReaGarvey ve müzik harikası Peter Maffay bu yıl #TVOG’a ara veriyor.”


“Asla o kadar ileri gitmezsin”
Kült rockçı Peter Maffay (73), Ağustos’tan Kasım 2022’ye kadar yayınlanan şovun on ikinci sezonunda “The Voice of Germany” koçlarından oluşan ekibe yalnızca katılırken, şarkıcı Mark Forster (40), meslektaşı Stefanie Kloß (38) ) ve İrlandalı izleyicilerin favorisi Rea Garvey (50), son yıllarda birkaç kez başarılı formatın bir parçası oldu.


ProSieben ve Sat.1 yayıncısı Daniel Rosemann (43) Twitter’da “Asla tamamen gitmezsiniz, bazılarınız burada kalır” diyerek geçen sezonun dört koçuna “harika ve harika saatler için” teşekkür etti. Giden koçlar Kloß, Garvey, Forster ve Maffay “kırmızı sandalyelere her zaman sıcak bir karşılama”.


“Almanya’nın Sesi” 2023: Yeni teknik direktör kim olacak?
ProSieben ve Sat.1, yeni “Almanya’nın Sesi” sezonunda “2023’te kırmızı koltuklarda” kimin oturacağını “zamanında” duyurmak istiyor, yayıncı kuruluşların haber ajansı spot on news’e yaptığı açıklamada duyurdu .


SpotOnNews

#Konular