Aktör: Ingo Naujoks neden bazı rolleri reddediyor?

humhum

Global Mod
Global Mod
Aktör
Ingo Naujoks neden belirli rolleri reddediyor?

Ingo Naujoks oyunculuk rollerine yakın. Fotoğraf

© Daniel Reinhardt/dpa

Aktör Ingo Naujoks rollerini bilinçli seçiyor. Bu aynı zamanda belirli karakterleri açıkça reddetmesini de içeriyor. DPA’ya bunların ne olduğunu anlatıyor.

Aktör Ingo Naujoks (61, “Magda bunu yapıyor”) çoğu zaman rol karakterlerini özel hayatında bile uzun süre bırakmıyor. Naujoks, Alman Basın Ajansı’na yaptığı açıklamada, “Bu yüzden örneğin çocuk tacizcisi rolü oynama tekliflerini her zaman reddettim. Çünkü onun duygu ve düşünceleriyle uğraşmak istemiyorum. Bunu vücudumda istemiyorum.” Hamburg.

“Konular sizi ele geçiriyor. Bu yüzden akşamları sadece fiziksel olarak değil, zihinsel olarak da yaptıklarımı fark ettiğimi hissediyorum. Ve sonra gerçekten üzülüyorum çünkü bir şeyler hala yankılanıyor.”

Bu, Naujoks’un Sven Martinek (59, “Veteriner Dr. Mertens”) ile birlikte müfettiş olarak Lübeck ve çevresinde araştırma yaptığı, uzun süredir devam eden polisiye gerilim filmi “Morden im Norden”de daha az sorun teşkil ediyor. Çünkü bu ciddi suçlardan çok günlük vakalarla ilgili.

Ancak dpa’ya konuşan Naujoks, serinin ilk uzun metrajlı filmi olan gerilim filmi “On the Abyss”in kendisini ve meslektaşlarını çok daha fazla zorladığını söyledi. Çünkü bu filmde Martinek, Müfettiş Kiesewetter rolünde birinin hayatını söndürüyor ve aynı zamanda eski kız arkadaşı için de hayati tehlike yaratan bir durum yaratıyor. Bunlar Naujok namı diğer Englen’i de etkileyen olaylar. Çekim ekibi de akşamları bu konuyu bizzat tartıştı.

Morden in the North’un onuncu sezonunun yeni bölümleri 8 Ocak’tan itibaren ilk yayında. ARD, 2 Ocak saat 20.15’te akşam programında dizinin gerilim dolu bölümünü yayınlayacak. “Am Abgrund” Dirk Pientka (“Die Heiland”) tarafından yönetildi.

dpa

#Konular