Yengeç Burcu Özellikleri

Hasan

New member
21 Haziran - 22 Temmuz
Astroloji - Yengeç Burcu Hakkında Bilgiler
  • Tarihi Aralığı: 21 Haziran - 22 Temmuz
  • Renk(leri): Beyaz
  • Günü: Pazartesi, Perşembe
  • Şanslı Sayıları: 2, 3, 15, 20
  • En Uyumlu Burçlar: Oğlak, Boğa
Yengeç Burcu Kişilik Özellikleri
Güçlü Yönler: İnatçı, son derece yaratıcı, sadık, duygusal, sempatik, ikna edici

Zayıf Yönler: Karamsar, şüpheli, manipülatif, güvensiz

Yengeç burcunun hoşlandığı şeyler: Sanat, ev temelli hobiler, yakınlarda veya suda rahatlama, sevdiklerinize yardım etme, arkadaşlarla güzel bir yemek

Yengeç burcunun hoşlanmadığı şeyler: Yabancılar, Anneye yönelik herhangi bir eleştiri, kişisel yaşamın ifşa edilmesi

Son derece sezgisel ve duygusal olan Yengeç, tanımak için en zorlu burçlardan biri olabilir. Çok duygusal ve hassastırlar, aileleri ve evleri ile ilgili meseleleri derinden önemserler. Yengeç sempatiktir ve yakın olduğu insanlara bağlıdır.

Yengeç burcu, Akrep ve Balık gibi Su elementine aittir. Duygu ve kalplerinin rehberliğinde, çevrelerindeki dünyaya karışmakta zorlanabilirler. Ay tarafından yönetilen Ay döngüsünün evreleri, onların iç gizemlerini derinleştirir ve kontrollerinin ötesinde geçici duygusal kalıplar yaratır. Çocuklarda, dış dünya için yeterli başa çıkma ve savunma mekanizmalarına sahip değiller ve buna özen ve anlayışla yaklaşılmaları gerekiyor, çünkü karşılığında verdikleri şey budur.

Sabırsızlık ve hatta sevgi, hayatın ilerleyen dönemlerinde ruh hali değişimleri ve hatta bencillik, kendine acıma veya manipülasyon yoluyla tezahür edecektir. Çatışmalardan kaçınmak için hızlı oldukları ve her türlü yakın dövüşten nadiren yararlandıkları gibi, başkalarına da yardım etmekte de hızlıdırlar. Yengeç temsilcileri, yaşam seçimleriyle barış içinde olduklarında mutlu olacak ve evlerinde sevgi dolu bir aile ve uyumla çevrili olmaktan mutlu olacaklardır.

Yengeç - Cesur Yengeç bu Dünya'ya inandıkları bir şeyle, sadece kendilerinden daha büyük işlerle uğraşmak için gönderdiler. Vatanseverlik, sanki başkaları onların üstün gücü olabilirmiş gibi, kendi iyiliklerini tehlikeye atabilir, başkasının davası için savaşabilirler. Yengeç burçları nereye gittiklerini bilir, ancak bu çoğu zaman yanlış bir yöndedir, en azından dersini alana ve yalnızca kendilerine güvenmeye başlayana kadar.
Yengeç Burcu Aşk Ve Cinsel Hayatı
Yengeç çok duygusal bir burçtur ve ilişkilerindeki en önemli şey duygulardır. Nazik ve şefkatli, zarar görebileceklerini bile düşünmeden dünyaya duyarlılıklarını gösterecekler. Partner olarak her zaman sözlü olmayan, sessiz temas ve paylaşılan bir günlük rutin yoluyla anlayabilen bir kişiyi seçerler ve ilişkileri yüzeysel, çatlak veya güvenilmez partnerlerle uzun sürmez. Bu bireylerin muzdarip olduğu inisiyatif eksikliği, kendilerini sakin, korumalı ve özgür hissetmelerini sağlayacak bir partner bulamazlarsa, diledikleri bir cinsel yaşam kurmalarını kolaylaştırmayacaktır.

Bu, yalnızca bir aile imajını devam ettirmek için birçok sağlıksız taviz vermeye hazır ve istismarcı bir şekilde bencil eşler seçebilecek özel bir işarettir. Paylaşılan sorumluluk ve partnerleriyle birlikte bir yaşam, ister çocuk, ister yeni bir iş, ister sadece dostluk ve ilişkiler alanında eskimiş veya incitici olmayan bir geçmiş, kendilerini hayatın bir sonraki adımına hazır ve güvende hissetmelerini sağlar.Çocuklara, ebeveynliğe, evliliğe ve geleneksel değerlere aşık olduklarında, hayran oldukları ve güvendikleri insanlar tarafından, dürüst yaklaşımlarını gerçek kişiliklerine uymayan modern bir yaklaşıma değiştirmeleri için yanlış yönlendirebilirler.

Yengeç Burcu Arkadaşları Ve Aile
Arkadaşlar - Arkadaşlık söz konusu olduğunda, Yengeç temsilcileri yeni sosyal ilişkilerle memnuniyetle bağlantı kuracaklar, ancak en yakın çevreleri tarafından onaylanmayan insanlara karşı son derece hassaslar. Kolayca iletişim kurdukları kişilere saygıyla dolu olan kişilerdir, tüm temaslarını basit bir merak veya statüden çok duygusal prizmalarından görürler. En önemlisi, samimi bir atmosferin oluşturulabildiği ve kontrolleri altındaki koşullarda derin anlayışın paylaşıldığı evde sosyalleşmekten hoşlanırlar. Sezgisel ve şefkatli, bazen son derece rasyonel bir bakış açısıyla anlamak imkansızdır.

Aile - Terazi, ailenin burcudur ve bu bireyler, aile bağlarını ve evlerini diğer burçlardan daha fazla önemserler. Son derece duygusaldırlar, aile anılarını özenle koruma eğilimindedirler ve yıllarca bozulmadan tutarlar. Kişisel yaşamları tamamlandığında, birbirlerinden kilometrelerce uzakta olsalar bile çocuklarının nasıl hissettiğini bilen, harika, şefkatli ebeveynler olurlar.

Yengeç Burcu Kariyer Ve Para
Bir işin yapılması gerektiğinde, bir Yengeç kollarını sıvayıp başarılı bir şekilde bitirir. Çalışmak için yalnız bırakılırlarsa, genellikle diğer insanlarla yaptıkları grup çalışmalarına nazaran daha iyi performans gösterirler, işverenlerine sadıktırlar ve göreve odaklanırlar. Hemşire, temizlikçi, bahçıvan, politikacı ve dekoratör olarak büyük kariyerleri olabilir.

Yengeç temsilcileri için güvenlik ve para büyük önem. Kolayca para kazanırlar ve hepsini bir günde harcamaya alışık değiller. Tasarruf etmek, yatırım yapmak ve yatırımlarının her gün büyümesini izlemek onların amacıdır. Zamanı ve finansmanı yönetmede becerikli ve iyi olan bu burç, eşlerini veya diğer aile üyelerini kontrol altında tutan, genellikle evdeki tüm paradan sorumlu olan kişidir.