TV dizileri: Bugün dizilerde olan budur

humhum

Global Mod
Global Mod
pembe diziler
Bugün sabunlarda olan budur.

“Kırmızı Güller”: Tina, Ben’in önünde doktora gittiğini iddia ederek onu her şeyin yolunda olduğuna inandırır.

© NDR/ARD/Nicole Manthey

14:10, İlk: Kırmızı güller

Tina günlük hayatıyla güçlükle baş edebiliyor. Tükenmişliği var mı? Ben, onu doktora gitmesi için ikna eder, ancak kısa bir süre önce, uzun süre bir şeyi kaçırmaktan korktuğu için iptal eder. Ben’e teşhis olarak bir vitamin eksikliği sunuyor. Ralf, Marvin’e güvenmek ister. Ama önce Ralf çardaktaki uyuşturucu baskınını amirine açıklamalıdır. Ralf’e karşı hiçbir şeyi olmamasına rağmen, bunu onu Anette’in davasından uzaklaştırmak için bir bahane olarak kullanır.

15:10, Birinci: Aşk Fırtınası

Max ile kavga eden Vanessa ve Carolin, konukları dehşete düşürerek düğünlerini iptal eder. Helene, Max ile konuşmaya ve onu teslim etmeye çalışır. Buna başlangıçta erişilemez, ancak daha sonra düşüncesiz davranışları için Vanessa ve Carolin’den özür diler. Michael, Leander’a başka bir tanığı hatırlatır ve Vroni’nin oda arkadaşı Daniela Müller’in mahkemede vereceği bir ifadeyle onu temize çıkaracağını umar. Onu aramak sanıldığından daha zordur: Önce hastanede bilişim sorunları vardır, ardından Alexandra bundan haberdar olur ve Leander’ın eylemlerini engellemeye çalışır.

17:30, RTL: Aramızda

Sonunda Vivien ile bir şans daha elde etmek için Tobias, David’in bir yalancı olduğunu ifşa etmek istiyor. Bunu yapmak için aşırı yollara başvurur. Chris, Cecilia’ya artık ondan ayrılmak istemediğini kanıtlamak istiyor. Aptalca, yardıma ihtiyacı var ve her şeyden önce Cecilia’nın kendisinden. Nadine kendiliğinden Fabian’ı desteklediğinde, Ronja’ya da plansızca yardım eder. Bambi daha sonra ona Ronja’nın sandığı kadar umursamadığını kanıtlayabilir.

19:05, RTL: Önemli olan her şey

Kilian, Steinkamp’ları yavaşlatmak için kullanabileceği ve öngörülemeyen sonuçları olan bilgiler alır. Leyla, Isabelle’in Yannick’i bırakamayacağını anlar. Onu korumak isteyerek kışkırtıcı bir yola başvurur. Kim ve Hanna arasındaki uzlaşmacı bir konuşma, Ben’i ilk adımı atmaya motive eder.

19:40, RTL: İyi zamanlar, kötü zamanlar

Carlos geri döndü ve görünüşe göre Nina sayesinde aşk hastalığını yendi. Ancak kalacak yer bulamayınca kendini Nina’nın dairesine bırakınca duyguları ona yetişir. Maren, mücevher parçasının nerede olduğunu Michi’ye açıklamayı bir türlü başaramaz. Tobias sonunda bir çözüm bulmasına yardım eder. Maren içinde bulunduğu çıkmazdan manevralarla çıkabilecek mi?

SpotOnNews

#Konular