TV dizileri: Bugün dizilerde olan budur

humhum

Global Mod
Global Mod
pembe diziler
Bugün sabunlarda olan budur.

“Storm of Love”: Yvonne, Erik’in terfisinden ne kadar mutlu olduğunu fark eder.

© ARD/WDR/Christof Arnold

14:10, İlk: Kırmızı güller

Anette ve Gunter ile konuştuktan sonra Marvin şunu fark eder: Londra’da sabıka kaydı olan ve dil bilgisi olmayan bir iş bulmak zor olacaktır. Charlotte onun çok kolay pes ettiğini düşünüyor. Ancak Marvin, hiçbir beklentisi olmadan gelip Charlotte’un parasıyla yaşamak istemiyor. Silke, Amelie’nin Jorik’in yeni kız arkadaşı olduğuna inanamaz. İlişkinin bir an önce bitmesini umuyor. Ama sonra Henriette’in Amelie’yi zaten bildiğini öğrenir.

15:10, Birinci: Aşk Fırtınası

Werner, Erik’i teknik direktör yapma kararını savunur, ancak Yvonne geri adım atmayı reddeder. Karara itiraz etmek için Christoph’tan yardım ister. Ancak Erik terfisi konusunda çok heyecanlanınca, işin kendisi için kendisinden çok onun için önemli olduğunu fark eder. Erik’e olan sevgisi yüzünden Christoph’u durdurmaya çalışır. Noah ve Greta’nın ilişkisi Valentina’yı incitir ve Greta ile çalışırken profesyonel kalamaz. Noah ile yaptığı bir sohbette ona, Greta’nın onun yanında olmamasından hoşlanmadığını söyler. Aslında, Noah bu ifadeyi düşündürücü kılıyor.

17:30, RTL: Aramızda

Jakob, Anne König davasında bir ipucunu takip ederken, aniden Paco ile Stella’yı görünce şaşırır. İkisinin gizli bir ilişkisi mi var? Benedikt ofiste küçük düşürücü bir durumu kolaylıkla karşılar gibi göründüğünde Ute endişelenir. Benedict sadece hayal kırıklığını mı yiyor? Rufus’un arkadaşça yardımına Cecilia’dan duyduğu üzüntüyle karşılık vermek isteyen Paula, zor bir fikir bulur.

19:05, RTL: Önemli olan her şey

Jenny umutsuz bir durumda olduklarını fark eder. Hanna, Nils Kita kampanyasında Daniela’ya yardım edebildiği için mutludur. Ayni bağışları tasnif ederken yine benzerlikler görüyorlar. Imani’nin Patrick’e yaptığı çağrı boşuna gibi görünüyor, ancak kısa bir süre sonra mutlu olmak için nedenleri var.

19:40, RTL: İyi zamanlar, kötü zamanlar

Yvonne, yaşayan bir kadın bulunduğunda yeni bir umut bulur. O kim? Sascha, Kate’in önünde öfkesini kaybettiği için üzgün. Artık Emily’yi bu konuda karanlıkta tutamayacağını anlıyor. Nasıl tepki verecek?

SpotOnNews

#Konular