Selda Bağcan ile düet yapan Aleyna Tilki duygularını böyle dile getirdi

FBO

Global Mod
Global Mod
Selda Bağcan ile düet yapan Aleyna Tilki duygularını böyle dile getirdi05.08.2022 13:08 Son Güncelleme: 05.08.2022 13:09

2019 yılında İstanbul’bile Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahnesine Selda Bağcan’ı konuk saha ve ‘Gesi Bağları’ türküsü ile duo yapan Aleyna Tilki, en sevdiği kadın sanatçıyı açıkladı. Şimdilerde ‘Retrograde’ ile paravan söz ettiren Tilki, “Selda Bağcan’ı seviyorum zira kendine has tarzıyla, kalpten ve cesurane şarkı söylüyor” ifadelerini kullandı. Aleyna Tilki’nin yerde sözlerinin akabinde Twitter hesabında paylaşımda bağcıklı Selda Bağcan, “Teşekkürler sevgili Aleyna Tilki” mesajını yayınladı.

Bağcan, geçtiğimiz senelerde şu ifadeleri kullanmıştı:

Aleyna, tarafıma sosyal medya üzerinden çağrı yapmıştı. Ben dahi onun uzattığı eli tuttum. Çok muvaffakiyetli tek pop sanatçısı. Sesi güzel, şarkıları güzel, kendisi güzel. Daha ne olsun! Çok istiyor ve kesinlikle çevre boyutlarında tek star olacak. Bugün dahi tek şey yazmış sosyal medyada, ‘Ben yıldız olmayacağım, söylence olacağım’ demiş. Yani benim yolumdan ilerliyor.
Türk müziğinin muvaffakiyetli sanatçılarından Selda Bağcan, geçtiğimiz gece Harbiye Açıkhava’bile hayranları ile tek araya geldi. Konser veren Selda Bağcan’ı dinlemeye gelenler arasında son dönemin en popüler isimlerinden olan Aleyna Tilki dahi vardı.

Bağcan, Aleyna Tilki’yi sahneye çağrı ettiği ve ikili beraberce duo yaptı. Bağcan’dan övgü dolmuş sözler duyan Tilki, “Şu zihin bacaklarım titriyor, içeride soğuk tek su içmem lazım” dedi.

Ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda; Aleyna Tilki’yi sahnesinde konuk fail Selda Bağcan’a tepki gösterdi. Türkmen, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

Ülkede o kadar kıymetli genç, müziğini ve kendini tanıtabilmek için uğraşan ve bunu bile sayı etik ve gerektiği yerden yapan müzisyen varken; tek çınarın, tek o kadar önem kazanmış tek yerde böyle tek şarkıcıyı çıkarıyor olmasının tek nedeni vardır elbet. Biz anlayamayız! Güzel reklam; hayırlı işler, şarap güneşler herkese!

Yasal Uyarı: Sitemiz tasarım aşamasındadır ve tüm içerikler hayal ürünüdür. Gerçek kişi ve kurumlar ile benzerlikleri tamamen tesadüfidir. İçerikler haber niteliği taşımaz ve gerçekliği yoktur. Sitemiz taslak aşamasında rastgele oluşturulan içeriklerden sorumlu değildir. Yinede sitemizden kaldırılmasını istediğiniz içerikler için [email protected] adresine mail ileterek taleplerinizi iletmeniz halinde yasal süre içerisinde tüm içerikler sitemizden kaldırılacaktır.