Sadece Nigel Farage değil: Bu politikacılar zaten orman kampına gittiler

humhum

Global Mod
Global Mod
Sadece Nigel Farage değil
Bu politikacılar zaten orman kampındaydı

Orman deneyimi olan iki politikacı: Matt Hancock (solda) ve Stanley Johnson.

© IMAGO/Parsons Medya

Nigel Farage’dan önce bile Büyük Britanya’daki bazı politikacılar orman kampına taşındı. Bir inceleme…

Resmileşti: Nigel Farage (59) Britanya orman kampına taşınıyor. Avrupa şüpheci partisi Ukip’in eski başkanı katılımını doğruladı “Ben bir ünlüyüm… Beni Buradan Çıkarın!” Farage, “Ben bir ünlüyüm – Beni Buradan Çıkarın!” sunumunda yer alan ilk politikacı değil. başladı.

Matt Hancock

Matt Hancock (45), 2018’den 2020’ye kadar İngiltere Sağlık Bakanıydı. Kız arkadaşını ve meslektaşını öperek kendi pandemi kurallarını çiğnediği için 2021 yazında istifa etmek zorunda kaldı.

Bir buçuk yıl kadar sonra Hancock Avustralya ormanlarına taşındı. Katılımı siyasi yelpazenin her yerinde eleştirildi. Muhafazakarlar grubundan atıldı. Kampta, Corona politikası nedeniyle aday arkadaşları tarafından kamp ateşinde kızartıldıktan sonra üçüncü oldu.

Matt Hancock maaşının bir kısmını bağışlayacağına söz verdi. Sonunda meblağın 320.000 £’un yüzde üçü olduğu ortaya çıktı.

Stanley Johnson

Eski Başbakan Boris Johnson’ın (59) babası “Ben bir ünlüyüm… Çıkarın Beni Buradan!” programında yer aldı. 2017’de. Bölüm. Gösteri sırasında, şu anda 83 yaşında olan oyuncu, ormanın gelecekteki kraliçesi realite yıldızı Georgia Toffolo (29) ile alışılmadık bir dostluk kurdu. Daha sonra onunla başka formatlarda çekim yaptı.

Bir politikacı olarak Stanley Johnson, diğer özelliklerinin yanı sıra Avrupa Parlamentosu’nun bir üyesiydi ve çevre ve nüfus politikası konusunda uzman olarak kabul ediliyor.

Nadine Dorries ve Co.

2012 yılında Nadine Dorries (66), orman kampına taşınan ilk aktif Parlamento üyesi oldu. Tabii bu da sıkıntı yarattı. Oturumu düzgün bir şekilde kapatmadığı için grubunu askıya aldı. Gösteriden elde ettiği geliri açıklamayı reddettiği için de stres vardı. Nadine Dorries daha sonra Boris Johnson’ın altında kariyer yaptı. Onun altında Kültür, Medya ve Spor Bakanıydı.

Bahsedilen göz kamaştırıcı isimlerin yanı sıra “Ben Ünlüyüm” için üç siyasetçi aday oldu: Lembit Öpik (58), Robert Kilroy-Silk (81) ve İskoç Kezia Dugdale (42).

Almanya: Günther Krause bir istisna

Avustralya’nın Büyük Britanya’nın yanı sıra üç siyasetçiyle temas kurma konusunda herhangi bir çekincesi yokken, Almanya’da gösteri ile siyaseti birbirine bağlamak zor.

Bunun istisnası Günther Krause’dur (70). 2020’de eski ulaştırma bakanı “Ben bir yıldızım – beni buradan çıkarın!” A. Sadece bir gün sonra skandallarla dolu politikacı, sağlık nedenleriyle orman kampını terk etti.

SpotOnHaberler

#Konular