Rúrik Gíslason “Yüzükteki Yıldızlar” hakkında: Kırık eline rağmen devam ediyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Rúrik Gíslason “Yüzükteki Yıldızlar” üzerine
Eli kırık olmasına rağmen yoluna devam ediyor

Kılık değiştirmiş bir lütuf: Rúrik Gíslason, kazasından sonra akrobasi numarasını yeniden düşünmek zorunda kaldı.

© SAT.1

Rúrik Gíslason, “Stars in der Ring” provaları sırasında yaşadığı kazayı anlatıyor ve nasıl katılabildiğini anlatıyor.

Rúrik Gíslason (35), Sat.1 programı “Stars in der Manege”de akrobatik becerilerini Alman TV izleyicilerine kanıtlamak istedi. Ancak işler farklı gelişti: Cesur bir akrobatik gösterinin provaları sırasında İzlandalı, Aralık ayının başındaki kayıttan birkaç gün önce kendini yaraladı ve acil servise gitmek zorunda kaldı. Sadece haberlere özel olarak sunulan bir röportajda, şimdi bunun nasıl ortaya çıktığını ve programda kendisi için bundan sonra ne olduğunu açıklıyor.

“Kemiğimin kırıldığını çok net duyabiliyorsun”

Gíslason “Elimi kırdım” diye anımsıyor. “Antrenmanda oldu. Hatta elimde bunun bir Habersu var; kemiğimin kırıldığını çok net duyabiliyorsunuz.” Röportaj sırasında sporcu hâlâ sakatlığının acısını çekiyordu: “Yani elimi sıktığımda çok acıyor. Tabii ki atelim var. Ama bugün her şey acıyla ilgili.”

Yine de 2021’de “Let’s Dance” ödülünü kazanan eski futbolcu ve TV yıldızı, 2 Ocak’ta saat 20:15’ten itibaren Sat.1 programında izlenecek Gíslason, “İlk başta tamamen dışarıda olduğumu düşündüm” diye açıklıyor. . “Ama ekibimle birlikte, gerçekten harika adamlar, bir şeyler denememiz gerektiğine karar verdik.” Başlangıçta plan göğüs göğüse akrobasi yapmaktı ama şimdi “yeni bir şey bulduk. Ve şimdi hepsini öğrenme sırası bende.”

Rúrik Gíslasons kesintisiz bir kararlılık gösteriyor

Ancak 35 yaşındaki futbolcunun iradesi kırılmadı: “Söyleyebileceğim tek şey, elimden gelen her şeyi vereceğim. Pes eden biri değilim. Ve yine de insanlara ilham vermek istiyorum. İnsanların benim için üzülmelerini istemiyorum. yanımda.” Gíslason “sirk seyircisini ve televizyon izleyicilerini mutlu etmek istiyor; şu anda mümkün olan her şeyi yaptığımı, yani gösterimi gerçekleştirdiğimi ve sergilediğimi görmeliler.”

2 Ocak’tan itibaren yayında Sarah Harrison (32), Michael Mittermeier (57), Cheyenne Pahde (29), Paul Janke (42), Hardy Krüger Jr. (55), Jeannine Michaelsen (41), Fernanda Brandao (40) yer alıyor. ve Gíslason, akrobasi, sihir ve komedi arasındaki çeşitli sirk numaralarını göstermek için Circus Krone ringinde. Gösterinin sunuculuğunu moderatör Jörg Pilawa (58) yapıyor.

Kanalda 32 ünlünün yer alacağı toplam dört prime time programı yayınlanacak.

SpotOnHaberler

#Konular