RTL'de “Tutku”: Şarkıcı Ben Blümel yeni İsa

humhum

Global Mod
Global Mod
RTL'de “Tutku”
Şarkıcı Ben Blümel yeni İsa

Ben Blümel yeni RTL İsa'dır; melekler hakkında her şeyi biliyor.

© RTL / Pascal Bünning

2022'den sonra bu yıl da RTL tarzı “The Passion” olacak. İstasyon yeni İsa'yı ve hain Yahuda'yı çoktan buldu.

Yayıncı RTL, 2022'deki canlı müzik etkinliği “Die Passion” ile heyecan yarattı ve sayısız Twitter mem'ine neden oldu. Hayranları ve eleştirmenleri birleştiren şey: Her iki taraf da Essen'deki programın 3,14 milyon izleyiciyi ekran başında toplamasını ve böylece reyting başarısı elde etmesini sağladı. Bu yıl 27 Mart'ta yapılması planlanan 'Tüm Zamanların En Harika Hikayesi'nin bir başka edisyonu da yıldızın kim olacağı artık belli: RTL'nin açıkladığı üzere müzisyen, sunucu ve oyuncu Ben Blümel (42), İsa rolünü üstlenecek. Nasıra'nın.

Şu anda 42 yaşında olan Berlinli oyuncu, milenyumun başlangıcından kısa bir süre sonra Alman listelerinde birçok başarıyı kutladı. Ben olarak, 2002 yılında şarkıcı Gim (42) ve “Engel” şarkısıyla kariyerinin en büyük hitini kutladı. Artık “melek”ten Mesih’e geçmiştir.

Önemli rolü göz önüne alındığında Blümel'in “'The Passion'dan beklentilerim aslında çok büyük” dediği aktarılıyor. “Bunun bir parçası olabilmek ve her şeyden önemlisi, dünyanın en muhteşem hikayesini modern pop şarkılarıyla yeniden yorumlayabilmek için her şeyimi vermek gerçekten harika. Bu yüzden buna gerçekten hazırım!”

Tüm zamanların en büyük haini de bulundu

RTL, İsa rolündeki Blümel'in yanı sıra önemli bir oyuncu kadrosunu daha duyurdu. Jimi Blue Ochsenknecht (32), Paskalya'da hain Yahuda rolünü üstlenecek. Uwe Ochsenknecht'in oğlu, heyecan verici olduğu kadar büyük de bir mücadele olduğunu söylüyor: “Her zaman gerçek bir kötü adamı oynamak istemiştim ve Judas da tarihteki en ünlü kötü adamlardan biri.”

Aynı zamanda, “sadece 'kötü' olmayan” karakteri mümkün olduğu kadar çok katmanda tasvir etmeye çalışmak istiyor: “Tüm nüansları çözmeyi gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum.”

Unutulmaz gösteri 2022

“The Passion”ın aslında ilk kez 2020 yılında RTL'de sahnelenmesi gerekiyordu ancak korona salgını bu planları sekteye uğrattı. Bunun yerine, Paskalya 2022'de zamanında ortaya çıktı ve birçok TV izleyicisini hayrete düşürdü. İlk baskıda “DSDS” kazananı Alexander Klaws (40) İsa'yı, Mark Keller (58) ise Yahuda'yı canlandırdı. EllaFIN (39, Maria), Martin Semmelrogge (68, Barabbas), Henning Baum (51, Pontius Pilatus) ve Laith Al-Deen (51, Petrus) diğer rollerde görüldü. Bu arada Thomas Gottschalk (73) kapsayıcı anlatıcı rolünü üstlendi.

Kassel'den yapılacak canlı yayında bu ve diğer rolleri kimin üstleneceği henüz açıklanmadı.

SpotOnHaberler

#Konular