Prenses Kate ve Prens William: Tatil zamanı aile zamanıdır

humhum

Global Mod
Global Mod
Prenses Kate ve Prens William
Tatil zamanı aile zamanıdır

Prenses Kate ve Prens William'ın çocukları Prenses Charlotte, Prens George ve Prens Louis (burada kuzen Mia Tindall ile el ele) şu anda okul tatilindeler.

© Stephen Lock / i-Images / eyevine

Kraliyet çocukları okul tatillerini ve ebeveynleriyle geçirecekleri bol zamanı sabırsızlıkla bekleyebilir. Kate ve William bir mola planladılar.

Büyük Britanya'daki pek çok aile için okul tatilleri takvimde önemli bir yer tutuyor; buna Prenses Kate (42) ve Prens William'ın (42) kraliyet ailesi de dahil. İngiliz tabloid gazetesi “The Sun”ın haberine göre Prenses Charlotte (9), Prens George (11) ve Prens Louis (6) şu anda okula gitmiyor. Ebeveynlerinizin Cadılar Bayramı civarında küçük bir aile tatili yapması için mükemmel bir fırsat.

Prens William ailesine zaman ayırıyor

Üç genç kraliyet ailesi 18 Ekim'den bu yana evde. 4 Kasım'a kadar Windsor'daki Lambrook Okuluna dönmeyecekler. Çocuklarının izinli olduğu iki hafta boyunca babaları Prens William da işten bir adım geri çekilecek. Rapora göre ailesiyle daha fazla vakit geçirmek için kraliyet randevularına daha az katılacak.

İngiliz tahtının varisinin çocukları, görünüşe göre sadece ebeveynleriyle kaliteli zaman geçirmekle kalmayıp, aynı zamanda kuzenleri ve anne tarafından büyükanne ve büyükbabaları Carole (69) ve Michael Middleton (75) ile de çok zaman geçirecekler. ) tatilleri sırasında. . Geleneksel olarak, küçük bir Cadılar Bayramı partisinin yeniden planlandığı anlaşılıyor.

Middleton'lar büyük Cadılar Bayramı hayranlarıdır

Özellikle Kate'in annesi Carole, birkaç yıl önce “Merhaba!” programında söylediği gibi, büyük bir Cadılar Bayramı hayranıdır. Instagram gönderisinde ortaya çıktı. “Cadılar Bayramı benim için sonbaharın en önemli anlarından biri. Kendi çocukluğumdaki eğlenceyi ve dehşeti, giyinme, balkabaklarını süsleme ve şeker mi şaka mı yapma fırsatını hâlâ hatırlıyorum!” o sırada yazmıştı.

Sun'a göre, ailenin Cadılar Bayramı etkinliklerine ilişkin resmi bir fotoğraf yok, ancak Kate geçmişte Cadılar Bayramı'nda Londra'da çocuklarıyla birlikte şeker mi şaka mı yaparken görüntülenmişti.

SpotOnHaberler

#Konular