Prenses Diana: Kardeşi dokunaklı bir çocukluk fotoğrafını paylaşıyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Prenses Diana
Kardeşi dokunaklı bir çocukluk fotoğrafını paylaşıyor

Prenses Diana 1997’de öldü.

© Getty Images aracılığıyla Tim Graham Fotoğraf Kütüphanesi

Prenses Diana 26 yıl önce öldü. Kardeşi Charles, Ölümünün yıldönümünde Kupa Kraliçesi’ni bir çocukluk fotoğrafıyla anıyor.

Prenses Diana’nın (1961-1997) küçük kardeşi Charles Spencer (59), merhum kız kardeşini andı. Onun öldüğü gün sosyal medyada birlikte bir çocukluk fotoğrafı yayınladı. Bugünün 9. Earl Spencer’ı kız kardeşinin yanında duruyor. Genç Diana Spencer kolunu kardeşinin omuzlarına dolamış ve kameraya bakıyor. İki çocuk yazlık kıyafetler giyiyor; Diana pembe bir elbise, erkek kardeşinin mavi şortu ve bir polo tişört.

Kullanıcılar Earl Spencer’a teşekkür ediyor

Charles Spencer paylaşımına bir metin eklemedi. [URL='https://twitter.com/cspencer1508/status/1697062072025059367']Çok sayıda kullanıcı fotoğrafa X (eski adıyla Twitter) üzerinden yorum yaptı.
. Diğer şeylerin yanı sıra şunları söylüyor: “Harika bir fotoğraf. Diana çok sevimliydi ve kesinlikle en iyi ablaydı. Bu dünyadaki çoğu insan gibi ben de Diana’yı severek büyüdüm. Olduğun kişi olarak, onu giyerek Onun iyiliğini ve ruhunu canlı tutmaya yardımcı oluyorum . Bunun için teşekkür ederim.”

Başka bir kullanıcı Diana hakkında şunları yazdı: “Onu bu dünyada özlüyorum.” Ve Charles Spencer’a: “Burada olduğunuz ve Spencer ailesini dünyaya yaklaştırmak, hepimizi topraklamak ve tarihle bağlantılandırmak konusunda olağanüstü bir iş yaptığınız için çok minnettarım. Bu hepimize büyük bir güvenlik duygusu veriyor.”

Prenses Diana 31 Ağustos 1997’de öldü

Bugün 31 Ağustos Prenses Diana’nın ölümünün 26. yıldönümü. Günümüzün Kralı III. Charles’ın eski karısı. (74), yeni aşkı, iş adamı ve Harrods’un varisi Dodi Al-Fayed (1955-1997) ve koruması Trevor Rees-Jones (55) ile birlikte bir Mercedes sedanda seyahat ederken, araba Pont de l. ‘Alma Paris’te beton bir direğe çarptı.

Dodi Al-Fayed ve arabanın sürücüsü Henri Paul (1956-1997), kaza yerinde hayatını kaybetti. Trevor Rees-Jones, başı da dahil olmak üzere ciddi yaralanmalarla hayatta kaldı. Diana’nın sabah saat 4’te hastanede öldüğü açıklandı. Henüz 36 yaşındaydı.

SpotOnHaberler

#Konular[/URL]