“Polis 110’u arıyor: Sen bana aitsin”: Hannah Schiller korku “olay mahalli”nde bir genç olarak

humhum

Global Mod
Global Mod
“Polis 110’u aradı: Sen bana aitsin”
Hannah Schiller korku “suç mahallinde” bir genç olarak

“Polis 110’u arıyor: sen bana aitsin”: Lana Stokowski (Hannah Schiller, sol.) ve Komiser Brasch (Claudia Michelsen) kaçırılma olayının ardından halka sesleniyor.

© MDR/Felix Abraham

“Polizeiruf 110″da Hannah Schiller, bebeği kaçırılan genç anneyi canlandırıyor. Zaten Dresden’deki korku “suç mahallinde” parlıyordu.

“Polis 110’u arıyor: Sen bana aitsin”de (27 Ağustos, 20:15, ilki), Hannah Schiller (23), yoğun bir yaya yolunda bebek arabasından kısa süreliğine ayrıldığında bebeği kaçırılan genç anne Lana Stokowsky’yi canlandırıyor. Magdeburg’un gözündeki bölge. Başmüfettiş Doreen Brasch (Claudia Michelsen, 54) ile birlikte, sezonun açılışında çocuğunu geri almak için her şeyi yapıyor…

Genç eliyle “olay mahallinde”

Çalışkan ve biraz da inatçı Pazar polisiyesi hayranları Hannah Schiller’in yüzünü tanımalıdır. İlk olarak Kasım 2020’de Dresden’de yayınlanan “Tatort: Parasomnia” bölümünün başrol oyuncusuydu. Gerilim ve korku filminin bu karışımını izlediyseniz “Elle Suç” anahtar kelimesi yeterlidir.

Bonn’da doğan ve şu anda Berlin’de yaşayan sanatçı, “Tatort: Parasomnia” filminde bir katili işlediği suçun hemen ardından şaşırtan ve böylece soruşturma ekibinin en önemli tanığı haline gelen 14 yaşındaki Talia Schröder’i canlandırdı. Gorniak, Winkler ve Schnabel. Kaderin şiddetli bir darbesinden bu yana, rahatsız olan kız, diğer şeylerin yanı sıra, vizyonlarda ve kabuslarda kendini gösteren psikolojik sorunlar yaşadı – pencerede yüz buruşturma, pençeli gözlere veya ellere sahip hayaletler…

İki ödül ve daha birçok rol

Yaşayan ölüler, uykusuzluk ve acımasız bir seri katilin yer aldığı özellikle sinir bozucu Pazar günü polisiye gerilim filmindeki rolüyle karizmatik genç oyuncu, 2021’de En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Jüpiter Ödülü’ne ve Genç Yetenek kategorisinde Alman Oyunculuk Ödülü’ne layık görüldü.

Hannah Schiller, on yıl önce “Dieternal Mafia” (2013, ZDF) romanının film uyarlamasıyla ilk kez sahneye çıktı. Son zamanlarda “Dünyanın en güzel insanları” (ARD, 2023) adlı mini dizide ve “Jerks” dizisinde yer aldı. (2020-2023) ve “Dün hala çocuktuk” mini dizisinde (ZDF, 2022). “Crew-united.de”ye göre onunla en az üç dizi daha yapım aşamasında…

SpotOnHaberler

#Konular