“Polis 110’u aradı: Cottbus kafasız”: Sıra dışı dedektif üçlüsü

humhum

Global Mod
Global Mod
“Polis 110’u aradı: Cottbus kafasız”
Sıra dışı araştırmacı üçlüsü

“Polizeiruf 110: Cottbus kopflos”ta birlikte araştırıyorlar: Vincent Ross (André Kaczmarczyk, solda), Alexandra Luschke (Gisa Flake) ve Karl Rogov (Frank Leo Schröder).

© [M] rbb/Thomas Ernst / rbb/Thomas Ernst

“Polis Çağrısı 110: Cottbus Kafasız”da Ross, Luschke ve Rogov, üç araştırmacı olarak karşımıza çıkıyor. Alman-Polonya araştırmacı takımyıldızı.

“Polizeiruf 110: Cottbus kopflos”ta (12 Kasım, 20:15, ilki) Brandenburg araştırmacı üçlüsü Vincent Ross (André Kaczmarczyk, 37), Alexandra Luschke (Gisa Flake, 38) ve Karl Rogov (Frank Leo) Schröder’i kutluyor , 62) ilk çıkışı – en azından ortak olanı. Üçü de halihazırda Almanya-Polonya sınır bölgesinde suçluları avlıyordu. Ross, 2022’nin başından beri kalıcı olarak “Hilde’nin Mirası” ile ilgileniyor, Luschke 2021’in sonunda “Hermann” davasını, Rogov ise 2023’ün başında “Polis Çağrısı 110: İflas Tanrısı”nı araştırıyor.

“Gisa Flake ve Frank Leo Schröder’in epizodik rolleri bizi var […] güçlü bir şekilde etkilendi. Sorumlu editörler Cooky Ziesche (63) ve Daria Moheb Zandi, “Rbb’nin ‘Polizeiruf 110’ filminde Vincent Ross rolündeki André Kaczmarczyk’in etrafındaki soruşturma ekibini Alexandra Luschke ve Karl Rogov karakterlerini de kapsayacak şekilde genişletebileceğimizden mutluyuz” dedi. (50) yeni üçlüsünden. Yayıncı, üçlünün gelecekte değişen araştırmacı takımyıldızlarında görüleceğini ifade ediyor.

Cottbus’ta karnaval mı?

Ross, Luschke ve Rogov, ülke çapında daha az bilinen Brandenburg’daki karnaval sezonunda geçen bir polisiye gerilim filmiyle başlıyor. Pek çok izleyici muhtemelen Karnaval’ı Rheinland ile ilişkilendirecek veya Güney Almanya’nın Fasching ve Fasnacht geleneklerine aşina olacaktır. Yalnız değiller, Köln müdürü Christoph Schnee (51, “Bayan Merkel – Bir Uckermark Suçu”) Brandenburg üniversite kasabasındaki renkli koşuşturmayı da bilmiyordu.

Rbb röportajında ”Hayır, Cottbus’taki karnavaldan haberim yoktu. 1995’te Federal Bahçe Gösterisi için ilk kez Cottbus’a geldiğimde bile bu konuda hiçbir bilgim yoktu” diye itiraf ediyor. Polisiye gerilim filmini araştırırken karnavalın Cottbus’ta bu kadar büyük kutlanması daha da ilginçti. “Bir Renli olarak benim kanımda doğal olarak karnaval var ve Almanya’daki geleneklerin ne kadar farklı ama yine de her zaman özel olabileceğini görmek beni mutlu ediyor” diye ekliyor ve çekimlerden başka bir ayrıntıyı açıklıyor: “Bunu gerçekten sabırsızlıkla bekliyordum. Aslında Cottbus karnavalında çekim yapabileceğimizi ve ayrıca Doğu Almanya’daki en büyük karnaval geçit törenini deneyimleyebileceğimi düşündüm.”

SpotOnHaberler

#Konular