Michelle “köpekbalığı tankı” popüler endüstrisinden ayrılmaktan bahsediyor

humhum

Global Mod
Global Mod
Matthias Schmidt ve Thembi Wolf tarafından

10 Nisan 2024 00:00
10 dakika

Güzel görünümler konusunda uzman olarak kabul edildi. Artık değil. Michelle kariyerine son verir. Şarkıcı burada “en dürüst albümünden” ve zorlu hayatından bahsediyor.

Yakın zamanda vergi kaçakçılığı nedeniyle bir ceza bildirimi aldınız ve vergi dairesine 160.000 Euro geri ödemek zorunda kaldınız. Şu anda denetimli serbestlikte misiniz?
Hayır, hakkımdaki dava henüz sonuçlanmadı. Şu anda vergilerin ödenmemesinin benim hatam olmadığını kanıtlamaya çalışıyoruz. Başarılı olana kadar bu konuda daha fazla bir şey söyleyemem.

Bu cümle hala üzerinizde meşum bir şekilde asılı kalmıyor mu?
Dürüst olmak gerekirse bu konuda pek endişelenmiyorum. Yanlış bir şey yapmadığımı ve sorumluların artık bunun hesabını vermesi gerektiğini biliyorum. Bu konuyu kapatabilirsem ne mutlu bana.

Bild gazetesinin haberine göre vergi müfettişleri evinizi bile aradı.
Allah aşkına, benim hakkımda yazılan her şeye inanmayın!

Yani kendini suçlayacak bir şeyin yok mu?
Çok uzun bir süre boyunca kendimin yanıltılmasına izin verdim, kesinlikle biraz cahil ve saftım. Geçmişim ve geçmişim nedeniyle pek istikrarlı değildim ve yerine yeni bir aile arıyordum. 32 yıllık kariyerim boyunca arkamı kollayan ve gerçekten güvenebileceğim çok az insan olduğunu tekrar tekrar öğrenmek zorunda kaldım. Şu anda çok şey öğreniyorum.

Haberler İçin Takip Edin

Reklamsızdır ve istenildiği zaman iptal edilebilir

?